Повідомити про помилку

РНБО оголошує надзвичайний стан

23 лютого 2022 12:37
Події
views 2048
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Про це оголосив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу.

Рада національної безпеки і оборони України 23 лютого за результатом засіданням вирішила запровадити надзвичайний стан на території України.

Апарат РНБО просить Верховну Раду запровадити надзвичайний стан по всій території, крім Луганської та Донецької областей, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

«По всій території України, крім Донецької та Луганської областей, буде введено НС. В залежності від території, від того, наскільки будуть вважати доцільним проведення тих чи інших речей, які описано згідно з нашим законодавством. Обласні комісії, в які будуть входити представники всіх органів державної та місцевої влади, будуть приймати ті чи інші рішення„, — заявив Данілов.

В Україні можуть ввести ряд обмежень. Зокрема, мова йде про посилену охорону громадського порядку, обмеження руху, огляд транспорту та перевірка документів.

Водночас, на запитання журналістів, чи буде запроваджуватись комендантська година, Данілов зауважив: 

«(Вводитимуть, — ред.) в залежності від ситуації. Забезпечувати безпеку у разі необхідності — це наше завдання».

У деяких областях України, які межують з РФ і Білоруссю, вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження. Це стосується Харківської, Донецької, Луганської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Водночас Данілов пояснив, що воєнний стан будуть вводити лише у разі необхідності. Також він окремо зауважив, що у Луганській і Донецькій областях і так діє окремий правовий режим, відтак режим НС там не запроваджуватимуть.

Коментарі

Інші новини по темi