Повідомити про помилку

На вихідні в Україні у розпалі бабино літо

9 вересня 2021 19:32
Наука
views 146
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Весь тиждень на території України буде панувати переважно сонячна погода без опадів. Бабине літо зараз у самому розпалі. Але вже на наступному тижні ситуація зміниться, є ймовірність циклону з грозами та дощами. Першим отримає порцію опадів захід країни. У понеділок там місцями дощитиме. Потім опади перемістяться на центральну частину. При цьому збережеться й досить висока температура повітря.

11-12 вересня можливі невеликі геомагнітні бурі. Оскільки наш організм — свого роду біокомп'ютер,  вплив магнітного поля на нього, звичайно, існує. У метеозалежних людей у цей період можуть спостерігатись перепади настрою, головні болі.
 

На заході країни від п'ятниці до понеділка — комфортні +24...+25°С. За прогнозом Sinoptik.ua, на початку тижня в деяких районах можуть пройти дощі, але температура істотно не зміниться. Вночі буде прохолодно, до +12°С.

У високогір'ї Карпат чудова погода, вдень до +18°С, вночі +10...+11°С.

У Закарпатті переважно ясно, денна температура до +25°С, нічна +10...+12°С. Без опадів. Для Закарпаття сонячна погода важлива ще й тому, що тут вирощують чудові сорти винограду. І на цукристість кожного грона винограду впливає кількість сонячних днів у вересні.

Схід України: 10-13 вересня в Луганській та Донецькій областях буде спекотно, до +27°С. У Харківській області повітря прогріється до +24°С. Найближчими днями — сонячно й сухо. У вихідні невелика хмарність не зіпсує загального настрою ідеальної ранньої осені.

У південному регіоні країни у вихідні вдень стовпчик термометра покаже +28°С. Вночі теж буде тепло, до +17°С. Але море холоднішає з кожним днем. Температура води у Чорному морі біля Одеси до +19°С.

У центральних та північних областях України 10-13 вересня буде легка хмарність, слабкий вітерець та багато сонця. Температура повітря вдень +23...+25°С.

У Києві 10-13 вересня бабине літо подарує затишне тепло +23...+24°С. Вночі буде до +15°С. Але «як одягнутися», щоб не спітніти й не замерзнути? Якщо, наприклад, температура повітря у суботу у Києві о 6 ранку +14°С, о 9 ранку +16°С, а в середині дня — вище +20°С, потрібно одягатись за принципом «капусти», щоб легко можна було зняти теплий верхній одяг.


Коментарі

Інші новини по темi