Повідомити про помилку

Метро Києва тимчасово змінить графік роботи

19 серпня 2021 17:59
Суспільство
views 747
shares 3
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У зв'язку з відзначенням у місті Києві Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці незалежності України в Києві, 23-24 серпня заплановані зміни у роботі столичного метрополітену. Про це повідомляє пресслужба КМДА.


Так, 23 серпня протягом дня закриють вхід та вихід станції метро «Золоті ворота», який розташований на вул. Володимирській.


24 серпня
від початку руху до 13:00 закриють вхід та вихід станції метро «Майдан Незалежності» та перехід між станціями «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» (проїзд потягів здійснювати без зупинки на станції «Майдан Незалежності»).


24 серпня з 8:00 до 13:00
закриють вхід та вихід станції метро «Хрещатик», який розташований на Алеї Героїв Небесної Сотні.


Між тим 24 серпня, у разі необхідності перед початком урочистого концерту (о 18:30), можливе обмеження на вхід-вихід до станції метро «Олімпійська».


А після закінчення концерту, в залежності від пасажиропотоку, можливе закриття на вхід станцій «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» і «Палац Спорту».

Також у ніч проти 25 серпня метрополітен продовжить роботу на 2 години.Нагадаємо, що у День Незалежності перекриють центр Києва у зв'язку з проведенням параду. Обмеження заплановано під час руху колони до місця проведення параду військ на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності.

Коментарі

Інші новини по темi