Друзі!

Вчора, 1.10.2019 я писав про те, що Україна почала імпорт російської електроенергії. Першу поставку проведено рівним графіком, потужністю у 100МВт. Детальніше тут: (Facebook). За поставкою стоїть компанія "Юнайтед енерджі", що пов'язана з Ігорем Коломойським.

Сьогодні я вам розкажу подробиці цієї, безумовно, антидержавної оборудки.

Річ у тім, що ініціатором відновлення поставок російської електроенергії, (а ми її не імпортували з 1.11.2015) є ніхто інший як Нардеп від "Слуги народу" , Голова комітету ВРУ з питань енергетики Андрій Герус ("Роттердамський Дон Кіхот, як називають його в певних колах).

Завдяки ініціативі Геруса, Україна відтепер закуповуватиме 20% (!) електроенергії з РФ та Білорусі, (яка. де-факто вже майже РФ). До чого це призведе у найближчому майбутньому:

1. Висока ймовірність зупинки Українських ТЕС, зокрема і Державної "Центренерго".

2. Почнуть закриватися державні шахти, більшість з яких і так нерентабельні, але вони дають людям роботу. Поки що дають..

3. Державному «Енергоатому» доведеться знизити виробництво електроенергії.

В результаті цього, наші енергетики і шахтарі втрачатимуть роботу, а російські - отримуватимуть надбавки до зарплати та премії... Так і хочеться крикнуть "Де справедливість?"... Але і це не кінець жахіття запущеного Герусом та Коломойським:

Річ у тім, що всі ми розуміємо один факт: отримавши таку серйозну долю на нашому ринку електроенергії, РФ рано чи пізно вдасться до шантажу. В самий критичний момент, РФ відмовиться постачати 20%:, настане енергетична криза, виходом з якої будуть передовсім політичні поступки з нашого боку... Такий прийом до України РФ застосовувала вже неодноразово.

І все це на тлі нашого курсу до єдиної енергетичної системи Європи, в яку Україна має інтеґруватися у 2023-му році. За умовами інтеґрації, перед цим наша система має працювати автономно один рік. Замість цього, "завдяки" Геруса, нас фактично саджають на російську енергетичну "голку". Здобули...

Коротше, Коломойський та Герус в цьому питанні діють ПРОТИ інтересів України. Мало нам узгодження тексту "формули Штайнмаєра" з подальшою імплементацією її до нового закону про "особливий статус ОРДЛО", нам ще й це на голову? Одночасно втрачаємо і унітарність і енергетичну незалежність...

До речі, Герус мене нещодавно з Друзів на Фейсбуці видалив. Знає, що я частенько пишу про енергетику і в цьому дописі я б його теґнув та запитав би: "почем активы родины, Андрюша?"...

nazar.prihodko
Назар Приходько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації