Комітет ВРУ з питань організації Державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Парламенту розглянути законопроект "Про місто Київ - столицю України" №2143-3 авторства депутатів монобільшості Олександра Ткаченка, Дмитра Гуріна, Ганни Бондар та інших.

Діючий мер Києва Віталій Кличко (Віталій Кличко), який був присутнім на засіданні комітету - розкритикував даний законопроект заявивши, що рекомендований комітетом законопроект є неконституційним та таким, що порушує європейські норми місцевого самоврядування. Він також додав, що законопроект 2143-3 рухає нас на схід, а не на захід та хоче поставити на Український паспорт "двоголову курку".

Член комітету, депутатка від ВО "Батьківщина Альона Шкрум (Альона Шкрум) також розкритикувала 2143-3, назвавши його НАЙГІРШИМ з усіх поданих на розгляд комітету. Вона зазначила, що він пропонує абсолютно новіу систему місцевого самоврядування для столиці, що підриває принципи унітарності Української Держави.

Зокрема, в законопроекті прописано, що Київський міський голова буде очолювати Київський магістрат - виконавчий орган Київської міської ради, головувати на засіданнях Київської міської ради, а голова Київської міської державної адміністрації буде здійснювати нагляд над дотриманням Конституції і законів України органами місцевого самоврядування та координувати діяльність територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Це вже вказує на спробу наділити Голову КМДА, (а де-факто "смотрящего" від Президента), ледь не диктаторськими, якщо так можна висловитись про місто, повноваженнями...

Втім, в законопроекті 2143-3 ВІДСУТНЯ дата дострокових виборів у Києві 8.12.2019. Чому? Тому що"Слуга народу" не має наразі свого рейтингового кандидата (для Києва і не дивно). Проте, після протягнення законопроекту через Парламент, планується поставити Головою КМДА всім нам відомого Гендиректора "1+1" Олександра Ткаченка, який буде на цій посаді пробувати наростити собі рейтинг.

Отакі справи...
Ніколи б не подумав що таке скажу, але в цьому випадку я повністю на боці як Альони Шкрум, яку поважаю як фахового законотворця, так і Віталія Кличка, проти якого системно боровся ледь не від початку його мерської каденції. Я не можу прийняти для себе факт, що столицею ЗНОВУ намагаються маніпулювати у найнахабніший спосіб НЕ спитавши нас, її мешканців - Киян.

Тому треба вже зараз готуватися до протестних акцій спрямованих на захист Києва від чергових заїзжіх рейдерів.

Як тебе не згубити, Києве мій?

nazar.prihodko
Назар Приходько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації