Петиція про легалізацію еротики та порно на території України набрала більше 25 000 голосів, чого достатньо, щоб направити її на розгляд президенту. 

25 травня цього року, під час воєнного положення, Полтавський суд призначив 3 роки умовно харків'янці, яка заробила 3000 гривень за півроку, продаючи оголені фото у Telegram.

У той же час, 27 травня цього року, суд розглядав справу зрадника Харківщини, тобто мера Південного Олександра Брюханова, який закликав жителів міста не чинити опір окупантам, і визнав його винуватим у кримінальному правопорушенні за статтею 110-2 ККУ, призначивши йому покарання у вигляді пʼяти років позбавлення волі з іспитовим терміном у два роки. 

Тож за держзраду і посягання на територіальну цілісність і недоторканність України представником влади суд вважає прийнятним покарання у вигляді 5 років умовно, а суддя Тетяна Січиокно за голі фотки засудила харків'янку до 3-х років умовно та зобов'язала відшкодувати державі витрати на залучення експерта, який аналізував її фото й відео за 12356 грн. 

Тобто за півроку дівчина заробила три тисячі, а з держбюджету на експертизу витратили 12? 

Дуже цікаво, якого біса цьому експерту ми доплачуєм за мастурбацію на робочому місці, а ще й так дохуя? 

Якого чорта держзрада і еротичні світлини — це щось майже однаково шкідливе для українського суспільства під час воєнної агресії з боку сусіда? 

Блядські ці питання зайобують!

Харківські правоохоронці навідалися із обшуками до квартири дівчини, де вилучили чорну маску, шкіряну червону плітку з дерев'яною ручкою, червоний шар із червоним шкіряним ременем, два фалоімітатори, анальну пробку, три картки Монобанку та Приватбанку, iPhone 11 та смартфон Redmi Note 8 Pro. Вилучені секс-іграшки суд постановив знищити, а от диск із зображеннями — зберігати. І на це теж підуть бюджетні кошти, бо ми ж розуміємо, що окрім 12 тисяч на маструбуючого експерта, держава витратила сотні тисяч наших гривень на розслідування та винесення вироку за тяжкий злочин у вигляді фотографій сісьок і пісьок. Це ті гроші, які могли б піти на роблення росіян хорошими чи то допомогу людям, постраждавшим від війни, а не від фотографії голого жіночого тіла.  

Я вже мовчу, що виготовлення й розповсюдження порнографії в Україні досі є кримінальним злочином і це само по собі маячня. Але розслідування й розгляд справ еротичного характеру під час воєнного стану— ви їбанулись там, Полтавщина? 

Нагадаю кілька важливих фактів, якщо хто забув:

- в Україні вже офіційно діє сервіс OnlyFans, мільйони користувачів якого отримують від моделей інтимні фотографії за донати і з цієї суми сплачуються податки у держбюджет. У травні цього року OnlyFans вперше переказав кошти до держбюджету України – $305 000 (це близько 9 млн грн), чим зробив величезний внесок у фінансування нашої перемоги над окупантами. 

- волонтерська ініціатива Теронліфанс, завдяки якій хлопці й дівчата збирають кошти на ЗСУ та гуманітарні потреби, відправляючи благодійникам світлини чи відео еротичного характеру. Організатори зібрали 5,5 млн гривень, які здатні пришвидшити нашу перемогу, поки правоохоронці витрачають сотні тисяч за покарання за те ж саме.

- порноматеріли стоять на сторожі громадської безпеки: вчені відкрили, що зростання популярності порнографічних фільмів серед населення значно знижує кількість сексуальних злочинів. Дослідження проводилося на 688 дорослих датчанах обох статей і окрім цього довело, що перегляд порно сприятливо впливало на їх інтимне життя, ставлення до сексу, сприйняття протилежної статі, допомогло більш позитивно дивитися на світ.

- мастурбація під час перегляду порно корисна для здоров'я, звісно, якщо не зловживати, але будь-які ліки при зловживанні дозуванням стають отрутою. Під час оргазму в нашому організмі активно виробляється цілий коктейль гормонів, у тому числі і ендорфінів, що відповідають за гарний настрій, недарма сексуальну розрядку називають найбезпечнішим і недорогим антидепресантом. Зняття напруги також покращує кровообіг, розумову активність і допомагає впоратися з безсонням. Хіба нам варто забороняти швидкий безпечний і безкоштовний антидепресант для наших військових і їх дружин, які знаходяться на відстані через війну?!

- 23 червня цього року Україна офіційно отримала статус кадидата ЄС, а от прям там в ЄС, наприклад, в Нюрнбергу, в центрі міста спокійно собі існує окрема вулиця, на якій у вікнах тебе зустрічають напівоголені дівчата, які заробляють і приносять гроші в бюджет, продаючи уже не світлини, а саме послуги еротичного характеру. 

Підсумуємо: індустрія розваг і еротичного контенту під час війни принесла щонайменше 9 мільйонів гривень в бюджет у вигляді податків і 5,5 мільйонів для ЗСУ і гуманітарної допомоги, а правоохоронці витрачають сотні тисяч гривень за покарання харків'янки, яка заробила сто баксів оголеними світлинами. 
 
Яких ще аргументів вам не вистачає?

Психолог Алексіна Надія