Тут голова управління СБУ в Харкові каже, що паніка щодо наступу РФ безпідставна, вірогідності такої в Харківській області немає, а регіон повністю готовий до всіх можливих сценаріїв. 

Був би радий, якби це було хоч трохи правдою. Але формально зібраний штаб — це не підготовка. За нашою інформацією, досі навіть жодної інструкції ані для людей, ані для органів влади в разі бойових дій немає. Про бомбосховища взагалі мова не йде. 

Найсмішніше — це розповіді про «підготовлені силові групи» з української сторони. Але так само в регіоні готуються проросійські силові групи, з якими правоохоронці не роблять ніх***! 

Зараз в Харкові та інших східних містах за гроші знову збирають і готують тітушок. Не тільки в рамках Кивиних «Патриотов за жизнь», а ще під егідою московського патріархату та інших кремлівських агентурних проектів. Активно діють навіть старі спортзали «Оплоту», з тими ж спортіками, яких ми бачили в 2013-14 роках. Нагадаю, що минулого року знаходили їхні схрони зі зброєю та боєприпасами. 

Всі ці групи вдарять у спину, якщо почнеться російський наступ. Тому, замість казок про рівень підготовки «на 10 балів», радив би силовикам зайнятись уже існуючими загрозами!