Зараз Арсен Борисич із останніх сил підключає всіх кого можна підключити, щоб розумні люди пояснили нам, що його відставка це ще не всьо. А а всього на всього стратегічний хід мудрого Арсена, який отримав інсайдерів від посла США і зрозумів, що треба стати лютнивим снігом" тобто "пора валіть".

Головна ідея цього пояснення, щоб вся структура Арсена не розбіглась в різні боки. Щоб його нардепи вірили, що він ще вирішує, щоб менти ще зважали на його думку, а бандити пам'ятали хто тут справжній король.

І можливо місяця три, максимум до пів року така конфігурація ще збережеться, а потім все. Козаки розбіжуться. Монастирський перестане брати слухавку, нардепів перекуплять. Та й Татаров з Єрмаком зроблять все, щоб вірних аваківців прибрати звідусіль. МВС, Геонадра, Мінінфраструктури чекає чистка рядів. Нацкорпус — недофінансування.

Розуміє це і Аваков, тож спробує піти в останній бій, якщо відчує, що ЗЕ не контролює ситуацію. А ось це вже розуміє Подоляк, в якого інстинкт самозбереження ще працює, а отже нас чекають дуже цікаві танці з ножами.

Але, щоб не сталось, Аваков більше ніколи не отримає тої влади, яка в нього була у 2020му. І це прекрасно.