site.ua
член клубу

Любов терпелива і добра. Любов не ревнує. Вона не вихваляється, не зазнається, не поводиться непристойно, не шукає власної вигоди і не дратується. Вона не веде лічби образам. Любов не тішиться неправедністю, але радіє правді. Любов усе зносить, в усе вірить, на все надіється, все терпить. Любов ніколи не згасає. (Посл.до Коринфян. Новий завіт)

Я доволі прискіпливо відношусь до будь-якої релігії, а також їх фанатичних прибічників, але намагаюсь якомого більше читати текстів, на яких ця сама релігія і грунтується. Це дозволяє бачити на скільки велике провалля між тим, що казав свого часу фронтмен нового культу та інтерпритацію того, що він сказав.

Як би там не було, але Біблейські слова про любов це те що має читати кожен Українець зранку, щоб знайти в собі мотивацію просто не плюнути на це все і поїхати світ за очі шукати ліпшої долі. Дуже складно знайти в собі сили, коли ти раз на десять років вириваєш її із лап злочинців, йдеш за неї на війну, жертвуєш часом і життям, а вона все одно обирає іншого. Який точно образить. Який точно не буде піклуватись як ти, і із лап котрого скоріш за все ти її знов будеш виривати, коли він вирішить її зґвалтувати у неприродній спосіб.

Скільки ночей ти через неї не доспав…Скільки грошей витратив, скільки нервів вбив, скількох друзів поховав, а вона, як інфантильне дебільне дівчисько, замість того щоб набої подавати рване на заробітки. Поки ти на фронті вона за тебе попереживає спочатку, ну а потім…а потім ти повернешся до холодної постілі, бо вона не залізна і вообще…

А трошки згодом ти сидиш в парку і п’єш гірке пиво, бо тобі вчергове розповіли, що ніхто тебе туди не посилав, і тобі болячи і ти хочеш послати її з усіма її зайобами і проблемами, щоб вже нарешті вигребла по повній і зрозуміла, що монатікі хуятікі і усікі її не врятують від ворога. Бо вони будуть зайняті співанням, хтось навіть в церковному хорі. І заробітчанин, якому вона вдячна за бабло в бюджет не прийде її захищати, бо в Португалії його дупі більш тепліше аніж в окопі…

І ти сидиш і думаєш над великим Божим промислом і єдине, що тебе тримає з нею це слова із Біблії «Любов терпелива і добра. Любов не ревнує. Вона не вихваляється, не зазнається, не поводиться непристойно, не шукає власної вигоди і не дратується. Вона не веде лічби образам. Любов не тішиться неправедністю, але радіє правді. Любов усе зносить, в усе вірить, на все надіється, все терпить. Любов ніколи не згасає».

mikola.melnik
Микола Мельник

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації