Привіт, Посполитий.Пишу тобі з далекого Сендбоксу..))))) 
Де то є? О – то ще дальше, ніж Канада..)|
Поки «М&M» в магазинах «книгарні „Є“, а „Хіпстер..“ щойно зайшов в типографію, я згадав про ще один відкладений Non-FictionNove l– „Театр, або той тойвово..“. Поки маю час – засів за вичитку. Тут  перша глава:

UnД'БілебелЪ..

Вересень 2021

 Фельдман:
– Товарищи, скоро во всем свете будет власть советов!
Голос из толпы депутатов:– Сего не буде!
Фельдман яростно:– Это почему?
– Жидів не хвате!
(Іван Бунін „Окаянные дни“)

ОБОЙМА, АБО НЕДОВГА ІСТОРІЯ СССРу..

Локальні єврейські революціонери робили революцію. Локально де? По всій російській імперії. На фіга? Їх російський цар гнобив. Крім царя ще й його поплічники обзивали різними словами. Не витримали наруги кароч..
Ну, ще до того як робити революцію, вони спочатку створили секту під назвою – «бунд». Потім оформили ребрендинг, перетворивши «бунд» на – «комуністична партія большєвіков». Бунд, до речі, означає союз. Тобто ссср в їх головах вже крутився якийсь час.
Отже комуністи, що виникли, як сукупність відходів життєдіяльності секти «бунд», офіційно з'явилися десь на початках минулого століття. Кажуть, що їх придумали німецькі євреї. Можливо й так. Ось на якого пса вони їх придумали тут, а не в себе, наприклад…?
Про деталі революції, я ще десь там нижче напишу, а тут лише зазначу – вона їм вдалася.

Вдалося… – подумали пацани і почали витворяти з себе ылітний клуб – а хулє? А шо – нєльзя?
Щоб бути ылітою, потрібні ніщєброди і послідовники. Бодай фоном – але таки потрібні. Ніщєбродів в російській імперії було навалом. Послідовники? Теж ні разу не проблема. Неписьменних ідійотів в росії ніколи не бракувало. Ідійотам дали знати: Якщо ти дурак, то тільки з нами маєш шанс стати дуже важливою персоною.. Дураки комуністів якось відразу почули. Посідали на коней і давай один одного шаблями по головах звіздошити. Потім їхні «історики» назвуть це громадянською війною. Громадянської війни пацанам було мало, тому вони вирішили завоювати цілий світ. Почати вирішили з Італії. Чому з неї? Ну як чому – море, тьолкі, Ріміні..
Як це виглядало? Лєнін написав сталіну телеграму: А можем мы, к примеру, завоевать Италию…? Сталін відписав: Можем, хулє там завоёвывать. Лєнін тоді: Завойовывайте. Сталін покликав Мішу тухачевского і каже – давай, товарищь тухачєвскій, через Польшу и на Римини. Ты пацан мощный, то с поляками верняк справишься…
Поскакали коммі на Польщу. Але там поляки їх завстидали. Як саме? Та дали тягла. Чи сильно дали? Та сильно – пулями пробили днище котелка, маркитантку юную пробили... А потім погнали за всходні креси. Гнали би й далі, бо увійшли в раж, але лєнін їм дав бабла і запропонував мирного універсала. Поляки на свою голову погодилися.
Коммі позорного універсала підписали, але злость в головах  вскипала как волна..24 на 7 вскіпала.. Зі злості обізвали кожного п'ятого зі своїх послідовників та решти пересічних почесним званням – враг народа і відправили во глубину сибирских руд – хранить там гордое молчанье. Ну – це, щоб самим «не исчезнуть как класс на голом месте...», як казав один із них, а саме – карл бернгардович собельсон, партійна пагрємуха – карл радек.. 

Coffeebreak..
Як ті комуністи виглядали? Та не дуже.. Ви чули про барана і нові ворота. Повірте – щоб побачити «вираз обличчя» барана, вартує зробити нові ворота. Воно дійсно того варте..
Ось так вони і виглядали..
Мене, наприклад, пре слово «Барбос».. Відразу асоціація на такого пса – дурбецела.. Воно таке велике, незграбне, кудлате і покуйовджене.. Барбос може вкусити, але пояснити навіщо він це зробив не зможе.. запас слів недостатній.. книги не читав.. Немає відповіді.. – вкусив і все.. Барбос одним словом..
От і тотальна більшість комуністів /крім похмуро-ідейних/ були – ось такі барбоси..
Діагноз? Та прошу-прошу: Психічних захворювань немає. Просто дурак.

Вся ця фігня тривала на фоні першої світової війни. Воювала тоді Англія з Німеччиною. Там з обидвох сторін ще були союзники, але тут не шкільний підручник, а тому – без надмірних деталей. Отже підтягнули союзників, паралельно винайшли кулемет і жара пішла така, що їм аж шинелі позаверталися. Загинуло в тій війні найбільше французів, що були союзниками Англії, але то таке. Німці тоді програли, але злість кипіла, як donnerwetter в суху погоду. Німців крило, як німфу на повний місяць. Але треба було трохи віддихатися..

Відправивши, через сибірський портал, в кращі світи всіх незгідних і тих, що такими були назначені, комуністи вирішили трохи розслабитись.
Почали розбудовувати комуністичну партію..
Форму та структуру приблизно змавпували з неаполітанської мафії. У комуністів все завжди приблизно. Все крадене і все приблизно. Будете сміятися, чи хтось може навіть гірко плакати, але все-все, абсолютно все – крадене. В росії навіть кремль італійці збудували. А все зпродуковане потім в срср'і – це калька з чогось західного. Музика, машини, механізми, зброя.. Все крадене. Absolutely. Але навіть вкрадене – приблизно. Це взагалі їхнє улюблене слово.
Згадав анекдот часів ссср'у..
Заєць приходить до Вовка:
– Волк, одолжи мне килограмм соли.
– Косой, у меня нет весов… я тебе примерно, «на глаз», отсыплю…
– На болт себе отсыпь, собака серая…

Отже форму та структуру, на скільки дуракам клепки вистачило, приблизно змавпували, а потім те, що вийшло, щедро  прикрасили атрибутикою племен, що оргазмували від шкляних коралів. Тобто обвішали свій витвір орденами, прапорами та іншими блискучими шкельцями. Щоб гарно було…
After that, як апофеоз – в центрі москви на центральній площі, запакували в шкло труп свого вождя. Щоб вождеві не було нудно, то  поруч з ним почали закопувати ще й коммі-камарадів, які, дякуючи «своїм», жили цікаво, але не довго..
Воно може й логічно – розстріляли і відразу тут же на красній площі коло лєніна закопали. А потім можна водити піонерів віддавати честь героям  – нема шо десь далеко возити.. бензин дорогий.. закопаєм туво на красній площі…

«Москва, как много в этом звуке для сердца русского слилось… как много в нём отозвалось…» 

Німці трохи відійшли від того schäm und scheiße, переконали самі себе,  що то якийсь UnД'Білебел і, що  не можна то Англії прощати. І взагалі – ні каплі в рот ні сантіметра в жо… А нє–то не вони, то той пєдік так казав – той, що вирішив зав'язати і з тим, і з тим.
А німці просто почали другу світову.
Радянські комуністи вирішили – так ось же він той момент, коли можна полякам всю псю крев показати. Відімститися так би мовити.
Поляків коммі, разом з німцями,трохи потовкли. Але в цей момент для Англії сталося непередбачуване – французи, певне наївшись якихось француватих грибів, масового мерти за Англію не хотіли. Випили бургундського і здалися німцям. Unbelievable – подумали англійці і вирішили, шо так діла не буде. Своїх шкода, то треба тих француватих на щось мін..

Так, як Cmd Paste для Apple на ресурсі все  ще не працює, а переписувати вручну  весь текст мені банально лінь, то продовження, якщо цікаво за лінком:

UnД'Білебел..

Тобто там є весь текст, а не лише продовження..))

Ну і за традицією:
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
("Книгарня Є“)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель'Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
("Книгарня Є")

А можна тут: