Грудень, 2019

Он с детства был примерным мальчиком.
Послушным сыном и отличником
Гордилась вся его семья...

Но. Ему невинному тогда ещё, попались глупые товарищи...

5df3b6999b19a.jpg

Чувак, знаєш на шо був схожий той саміт? На стрєлку пріблатнённых. С любой стороны. Тобто з обидвох сторін. З двома смотрящімі посередині..
Тобто серйозні люди послали своїх шостих — а пагаваріть. А самі аналізують — хто як себе веде. А ви такі поїхали... з секундантами і секундомірами.. Модні такі..

Чувак, де ти назбирав собі дебілів в радники? Місця спеціальні знаєш? Ти ж їм гроші платиш. — Не свої, то не шкода? Але ж імідж твій — нє? Не знаєш, що таке імідж..? Попроси Юлю — нехай в Гуглі пориється.

5df3b6e668b04.jpg

Тріумф смєкалкі твоїх радників та іміджмейкерів — наловим атошников и сделаем их киллерами с кассетой градов наперевес... Це після льотчиці, тої, що купол хотіла підірвати? Інших ідей не було? Розумієш — що це дуже смішно? А анекдот про смєкалістого солдата Іванова пам'ятаєш..?
Як гадаєш — хоч один хтось в це повірив? На другий день після саміту і за день до відкриття катка? Ти, що дійсно так дальок от народа? Ні? То якого тебе занесло на той брифінг? На крайняк міг пропетляти — та то они дебилы, а я всё сразу не успеваю... а тепер — то ти вже й організатор якшошо.
Ти платиш людям гроші, за те, що тебе підставляють раз за разом? Ти мазохіст?

Ок — давай пофантазуємо, якщо хочеш — і допустимо, що всі повірили, що саме ті гахнули саме того. І що? Знаєш як на такі «сенсації» вже пару років реагують посполиті?- Йобн#ли — та й х#й з ним... І з ними також...
Яка ціль брифінгу? Відволікти увагу? Відволікти увагу тих кому пох#й, від того на що їм глибоко пох#й? Ти крутий, Чувак..

5df3b75493c2c.jpg

Якийсь розумний чоловік написав — ...ти всьо пєрєпутал. Треба зробити те, що не зробив Петя, а нє намагатися «сдєлать» Петю...
Розумієш про що він?

Чувак, поки не запустиш механізм — закон один для всіх, все що ти робиш до сраки. Кожна наступна дія буде ще смішніша. А в кінці оборжьомься.
Чи проросійські (насправді таких немає), чи прокитайські (таких теж немає) посполиті бачать одне:
Закони не працюють. Законодавства немає. Ти кажеш — я подписал и это уже закон. А посполиті кажуть -пох#й на твой закон, і їдуть 180 в місті де можна 50. І що ти їм зробиш? Їм пох#й на тебе i твій закон. Можеш це записати в свою конституцію.

Не знаєш чому так? Бо вони мають очі.
«...Слушай, закройте этого музыканта и его бабу. За что? Бля, найди за что. Законов маешь — на пару государств хватит... мало тебе напрінімалі..?»
Ти думав, що тільки ти це знаєш? А прикинь в них теж є очі... И они, ты не поверишь, склонны к анализу... пусть на своём уровне, но склонны. И им действительно пох#й на законодательство, которого на самом деле нет. Может ты не знаешь, того, что прям сейчас, прям при тебе — для того, чтобы «надати послугу» и выиграть тендер, человеку нужно ещё и два предложения дороже чем принести чиновнику для ProZorro. Не знаешь? А они знают.
Силой их долго удержишь? Денег на долго хватит? А без денег даже охранники не работают. Чувак, ты куда? Ростов — не в ту сторону...

Вибір простий — або закон один для всіх (і всі проблеми вирішаться самі собою — міжнаціональні теж), або каток, йолка і пєтлять.. потом — в сторону Ростова.. разом з радныкамы...

5df3b7eb9c9f5.jpg


Мож помочь? Бабло как? Ещё маешь — не..?