Березень, 2020

- Ви хто..? І... — що ви тут робите..?
- Не беріть в голову. Я просто спостерігатиму за Правдою..

5e6683353240b.jpg


Почавши про діджиталізацію та підбадьорений шаленим успіхом у посполитих, вова хотів піти ще далі і розказати про крипто-марксистський постдеконструктивний фемінізм. Про те — як цей фемінізм, зробить неньку квітучою і заможною. Він таке в кіно бачив. Але сам не розуміючи чому, раптом заговорив про бюрократів, які знають, куди треба поспішати, що робити і кому доставити папери...і, що це єдиний шлях до заможності посполитих...

Вова, ти не туди йдеш. Незаможність (не люблю це слово, але коли ти ним користуєшся, значить воно тобі близьке і зрозуміле) — це наслідок. А причина — це власне ті бюрократи якими ти зараз тішишся. Тобто ти пішов не тою дорогою, і це — причина того, що в кінці дороги тобі дуже не сподобається наслідок. Але це справа вибору звичайно.

Так склалося, що комуністи і члени їх сімей не розуміють, що то таке причинно-наслідковий зв'язок. Немає в їх розумі такої функції. Не прописана, бо не надається до інсталяції. Видає тільки error — як не 400 Bad Request, то 404 Not Found.

Але, що нам не дає спробувати? А вдруг..?)))

Вова в тебе в бюджеті здається 30 мільярдів на податкову. Ти не маєш куди гроші діти? Що роблять всі ці люди? Не знаєш? Я тобі скажу — вони приватизували всі перші поверхи, всіх будівель у центральних частинах всіх міст і здають їх в оренду. Нормальний такий «бізнес» — ризиків нуль. Ти вирішив їм ще доплачувати? А ти в курсі, що саме вони причина? Наслідком якої є війна, втрата територій і незаможність (не люблю це слово, бо дуже вже заяложене, але ти сам його вибрав).
Ах вони податки збирають? А діджиталізувати податки не хотів спробувати? Законодавство не дає? Чекай — а це часом не в тебе ручний бітурбо-парламент..?
Боїшся, що кіпішнуть і скажуть, що їм не личить твоє кохання? А ти в них спитай — грізно так: - а як ви, пес дюки газіровані, всі перші поверхи приватизували? Га? Я вас питаю!!!? Нє, не так. Тобі не пасує, ти ж не блогер — кажи: а як ви, розбійники, приватизували? Га!!!? А ну вийдіть геть отсюда!!!

І, чувак — не треба вішати олігархів, як би тобі того не хотілося. Раз ви вже обрали демократію — то треба просто відмінити офшори і провести демонополізацію. Як? Чекай — а це часом не в тебе ручний бітурбо-парламент..? Нехай платять податки тут. Через діджиталізовану податкову. На крайняк скажеш — я вам ничего не должен...
Чувак, я тобі тільки, що зекономив 25 мільярдів на голому місці.

Чем будет заниматься весь этот кагал идиотов, которые ни хрена не умеют, кроме как решать ими же созданные проблемы? Не знаешь? Я тебе ещё больше скажу — а чем будут заниматься их родственники, любовницы да любовники? Даже ещё больше скажу — мне пох на проблемы этих пес дюков газированных.

Или может они — твоя надёжная, твёрдая опора? Твёрдо уверен, что надёжная?))))))) А не забываешь, что вдоль дороги всё не так, а в конце — подавно...?

PS:
До речі — що там з цінами на нафту? Восстановіть советский союз — поки що відкладається?
А дядько пынька дуже розстроївся?

PPS:
А можно фотку с Юлькой в купальнике?

PPPS:
А ты осознаёшь, что если б ты тогда не психанул, то западные партнёры Петю уже б дожали, і саме зараз починалась би потрохи заможність? Это был вопрос не к Вове, как ты понимаешь..

5e66847078384.jpg