Паніковскій – бросьте птіцу..
(юшченко аристократ..? — А хулє?)
18+

Серпень,21

Для мене мій тато
Вирубав Карпати...

Привіт, Посполитий. Трохи часу мене тут не було. Мав справи – вичитував нову книгу. А в тій справі не можна відволікатися на інші букви. Чесно. Кину внизу фото обкладинки навіть, бо цікава твоя думка. Але тепер вже вільний і, як кажуть захисники вакциновано-гей-зоофілійно-трансгендерних гермафродитів – ну то вйо до новин...
Вакцинованих, до речі, китайською вакциною, перевіреною індонезійськими вченими. Це я про тих гермафродитів, якшошо... Але то (як вони полюбляють казати) є природній відбір.
А в Індонезії, як виявилося, є вчені))) МОЗ так каже..


Але до новин):
Ойлюдещожцеробицця – закрили чувака, який при кучмі вирубав Карпати. Пам'ятаєте ті потопи? То ото зараз його другани пишуть: «за що Орестові дали вісім років? А чого всіх ментів тих, яких він прописував в глухі карпатські села, щоб отримати 20%ну надбавку до пенсії – їх чому не закрили? Вони ж разом крали...»
Тобто – це отак прямим текстом? Це що – вже почалося? Це вже зараз вони почнуть здавати один одного? Не знаю чи вже саме зараз, але те що почнуть, то це без варіантів.
Панство з НАБУ, терміново створюйте ютуб-канал. Не знаю чи обійде він по переглядах ютуби локальних блогирів, але те що «державний» телеканал в декілька разів – то точно. Бабла піднімете на голому місці.
До речі – а чого тих мінтів дійсно не закриють?
Про пенсії недавно писав – лінк кину внизу..
***

Bellissima. Комуністи, за тридцять років свого тут правління, змогли зробити неймовірне. Їм вдалася держава з надпланетарними масштабами корупції. Навіть росію обскакали. Це довічний параолімпійський паракорупційний рекорд. В світі ще не було держави, де б крали абсолютно всі держслужбовці. Це успіх. Це параклініка, що працює на парогенераторі. Моральні каліки тепер мають свою державу-рекордсмена.
Як то збоку виглядає?
Як дурний, що вкрав на базарі свинячу голову і саме втікає. Його вже наздоганяє кодла азербайджанських реалізаторів, щоб потовкти больно в ніс, а він біжить і на ходу краде з прилавків петрушку, сухофрукти, целофанові пакети, китайські викрутки... Біжить з останніх сил і все одно пробує ще хоч щось вкрасти...
Паніковскій – бросьте птіцу..
***

Що з цим робити? Не відволікатися. Всіх. Там немає нормальних. Тому:

Ще можна спробувати розмішувати кокс з дустом. Розмістити рекламу на фейсбуку від МОЗу і написати, що то супер винахід, перевірений індонезійськими вченими..))) І на фоні гівна обов'язково. Підкладка під текст у вигляді намальованого веселого гівна чомусь не порушує правила спільноти – це такий тіпа юмар. Ось оголена жінка – то вже нє. Стоп. Ту мережу захопила якась секта фетишистів копрофагів? З огляду на їх дії – дуже на те схоже))). Певне без росіян не обійшлось – в них вже давно кажуть: это тебе не коники с гавна лепити... і ліплять пєтушків. Пушкіна звечора начитаються і ліплять...)))
До речі – в Індонезії прийняли закон про амністію краденого капіталу. Це збільшило там корупцію у десять разів.
Тут збільшувати вже нема куди – якшошо..)))
***

Про мову.. Це боротьба не про мову, це боротьба про домінацію. Російськомовна частина населення вважала себе домінуючою, а україномовну – тупо рагулями. Зараз ця домінація на очах розкладається, і це кожну окремо взяту глашувлащенко дуже денервує. Любілі сєбє Пушкіна там разного, Катаєва с Достоєвскім, на рагулєй паглядивалі так свисака..., а тепер що? Назад в Житомирську область?
Саме тому иліта так чіпляється за різноманітних «заслужених», за радянські регалії, за пушкіна і романових, за дєнь шахтьора і журналіста, або хоч за дєнь страїтєля на крайняк..
От коли кажу любітєлю пушкіна – назви три його, улюблені тобою вірші. Воно губиться і спершу мовчить як партізан, а потім каже – он класік. Ок – назви просто актуальні, чи ті від яких тебе класично пре.... Не може...
Ні – це не Пушкін класик, чувак – це ти потовчений радянською і пострадянською освітою..
Я вже якось писав: Чуваки, ви колись припиздошили царя, тому що він, з ваших слів, був конкретний поц і підарюга. Потім ви ж його, через свою комуністичну церкву, оголосили святим. То цар був за вас, чи проти? А ви за царя, чи проти? Якщо за – то навіщо ви його розстріляли? Якщо проти, то чого він тепер святий? Ви розумієте, що то шизофренія..?)))
Тобто – то він такі поц, чи святой? І хто тоді (в будь-якому випадку) ви?
Залишіть Пушкіна тим, хто дійсно любить його творчість. Всім трьом. Не треба прикривати ним (на свій час непоганим поетом) свою корупційну копрофагію. Чи копрофагійну корупцію..?

Пересічний –
Не пускай воров в свой мир – они скомуниздят твои звёзды..
***

Про – лікарям треба платити..
Я вже писав – треба. Але, щоб почати платити, потрібно спочатку їх завести. Щоб почати собаку годувати, треба спочатку собаку завести. Нє – ну можна годувати й уявну, і робити вигляд, що збоченьці то нормально, а нормальні то аномально. Але ми про лікарів.. Якщо людина не спромоглася вивчити граматику в середній школі, то це не лікар – це знахар. Історично так склалося, що знахарям не платили зарплату. Вони жили з того, що їм люди принесуть. Хочеш сказати, що знахарі були різні? Ні одного разу не сперечатимусь – тим, що були результативніші, приносили більше. Але держава не платила ні тим, ні іншим. Це нормально. Це феодалізм. При феодалізмі по іншому не буває. та й взагалі – воно так виглядає, що пересічному цілком достатньо індонезійських вчених))). Чому так виглядає? Та вже вибрали собі шість феодалів і жодного президента. Раз за разом. Ну ок. Не шість – п'ять. Шостий не дотягує. Шостий – це щось таке з епохи правління династії євнухів в середньовічному китаю. 
Бля – 21ше сторіччя надворі..)))))
Пересічний, якби все залишилось так як є, і тебе в твоїй країні не знищили б більш наглі, то через сто років твоя країна в економічному розвитку догнала б Індонезію. Або навіть цілий поїзд. В розумовому. Але так як тебе таки знищать, бо ти лінивий і дурний, то навіть цього не станеться. Не бачити тобі рівня розвитку Індонезії.. Так про тебе в Історії й напишуть – відстав від поїзда. В розумовому розвитку..
***

Ці індонезійські вчені б'ються дослідженнями, мов гладіатори, за право називатись кращими... І вони йдуть до вас. Обидва..)))

Лінки:
Это Крысюк? Так – це я..
Діалог з записним комуністом..

Ще про Крысюків? Прошу:
Крысюк, або Ґрязный безнал..

Bonus track..? Запросто:
M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Київ:
вул. Толстого, 1
вул. Лисенка, 3
вул. Спаська, 5
проспект Повітрофлотський, 33/2
("Книгарня Є")

Львів:
проспект Шевченка, 8
(Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
площа Міцкевича, 1
(готель "Жорж")
проспект Шевченка, 8
вул. Стрийська, 30
(ТРЦ "King Cross Leopolis")
("Книгарня Є")

А можна тут:

А — ще нову обкладинку обіцяв:

Гарного дня, Посполитий..