Січень, 2020

Я щось нічого не розумію. Ніпаняткі в мене.
Пішла якась нова тема. Треба чиновникам багато платити щоб не крали. Звернення до наріду написали — «вибирайте, що результативніше і ближче: досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою...»
Не розумію що саме унеможливить команді менеджерів з величезними амбіціями і однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою, паралельно бути досвідченим злодієм з великими відкатами..? Але то таке..

Скажіть — чуваку на укрпошті зробили величезну зарплату.. Це — щоб не крав.? Не розумію — а що він там міг накрасти аж так багато? Конвертів? Знову ж таки — він вже накрав, чи зарплату підняли на випередження — щоб навіть не думав накрасти. Ну ок... а що саме він міг там накрасти в таких розмірах, що більші за зарплату? Бо інакше де логіка?
Може він конвертів на страшні мільярди продав? Чому тоді пишуть шо укрпошта в страшних мінусах?
Але і це ще не все. Я так розумію, що сам прийти в казначейство і взяти гроші він не міг. Значить йому хтось дозволив їх взяти. Можна сказати хто саме? Вони часом ту зарплату на двох не ділять? Відповідь можна прислати на смартфон — ми ж тепер прозора держава в смартфоні. Навіть за спам це вважати не буду.

Пані заступник міністра культури — вона 394 710 грнза що отримала? Український театр вже вийшов на перше місце в світі? Вона організувала всесвітнє турне всіх українських театрів? Цей тур театральної DreamTeam зібрав пару мільярдів грошей чистого прибутку? За це їй виплатили премію? Хто саме прийняв таке рішення? Їй всі гроші віддали, чи частину? Чи їй це виплатили — щоб навіть не пробувала десь накрасти? Вона, що психологічно схильна до цього? Вона потенційно досвідчений злодій з великими відкатами? ЇЇ це не ображає?

Це правда що в верховній раді квитками торгують? Це примусово, чи добровільно? Це «в нагрузку» до повноважень? Це — як в Північній Кореї на виставу «Кім Ир Сен — нам хлеба не надо, работу давай? Що в кварталу аж так погано з глядачем? Я читав як тато написав що погано — невже аж настільки?

А маленький геній великого оборонпрому Мустафа? В нього така зарплата щоб навіть нє вздумал чогось вкрасти? Чи за те, що знайшов — як вкрали на цілий мільярд? Він дійсно це знайшов? З іменами, цифрами і залізними доказами? Чи просто сказав — я так думаю, що вкрали на мільярд? А ви не можете взяти мене на його місце? Я буду говорити, що за моїми оцінками вкрали на десять мільярдів. Навіть натякатиму — що не обійшлось без шоколадного бариги. Буду при цьому лівим оком підморгувати — для переконливості.

Я знаю одного балбеса — краде шо глухонімий. Шо побачить — те вкраде. Давайте може йому дамо велику зарплату? Може якраз красти перестане? Я чомусь переконаний що не перестане, але в якості експерименту...

Комусь же зайшло в голову, що ці речі якось взаємопов'язані..

5e20c871dc7d4.jpg