Нас с тобою наїпалі..
Маke Славськ Great Again..?

Січень 2021

Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали,
Нас осталось только два,
Что ж, обычные дела — нас с тобою наебали...

60037ce552e06.jpg

Як я і писав — до другого лохдауну влада підготувалася. Лишили собі гірськолижний курорт. Нє — ну бо правильно. А шо їм — в хаті сидіти? Ок — а як тоді їплом поторгувати..?
Хватить, що в перший лохдаун в масках набігались...
***

Влада зібралася з кволими силами і нарешті спромоглася. Спромоглася розбити в головах посполитих базову легенду, завдяки якій ця влада до сьогодні існує. Яку саме? Посполиті не могли повірити, що влада весь час бреше. Рожевими лижними окулярами влада це вбила в голову посполитих — прям як з разбєгу на чорну трасу.
Тобто зрубали сук на якому сидять? Так.
Тобто — дібіли? Так.
Не віриш що вони дібіли? Думаєш — ну неможливо щоб одразу всі...
Ця легенда теж з часом розіб'ється. З яким саме часом? Тут по різному — до різних людей по різному доходить..
***

Враховуючи ротацію — щоб поторгувати їплом курорт відвідало тисяч сто пострадянських чиновників. Нє — ну всі кабаки працювали, сауни працювали... працювали нон-стоп — можеш глянути фоточки і відосіки в Інстаграмі. Офіціанти правда не встигали — але то таке...
Що ти там казав про пандемію? А про необхідність лохдауну..?

Щоб зустріти старий новий рік, илітні посполиті мусіли цілий день вистояти в черзі, що тягнулася аж за Яремче. Чому так? Тому що проектували комплекс дібіли, яким було пох як в нього в'їхати, і як там по ньому потім їздити будуть. Товариш мій, правда — і заїхав, і не стояв, але таких розумних там було — одиниці на всі сто тисяч... Товариш не чиновник — якшошо))))..
До речі — а якого числа старе 8 березня? Хто знає? Чому питаю? Ті, що забронювали заздалегідь — хоча б не бігали з баулами з номера в номер кожен день, звільняючи місце тим, що забронювали.
Я розумію, що для Інстаграму можна й побігати, але все ж таки...

Цікаво — хто з влади тепер в телевізорі «захворіє»... — чия тепер черга?
А захворіти треба, бо ж саме почалася нещадна війна між тими хто хоче припхати російську «вакцину» і тими, що китайську. А як припхаєш якщо всі здорові?
Чому ці дві? За інші відкату нема...
А ти — не хочеш щоб тобі компенсували гроші, які ти втратив від лохдаунів? Ти вище за це?)))
До речі, а чуваку за яким навесні ганяли по гідропарку половиною дивізії — йому штраф повернули? — хто знає?
***

60037dca00314.jpg

Хочеш ще одну легенду? Да всігда пажалуста — в твоїй країні існує великий бізнес, який платить податки.
Знаєш яке експортне мито для сировини, яку «бізнесмени» вивозять? Нє? Поцікався — це не важко.
Про те, що їм відшкодовують ПДВ мабуть чув. Знаєш скільки? Поцікався — це теж не важко.
До речі — а тобі ПДВ відшкодовують? Ти ж його платиш по 10 разів на день. Не платиш? Прочитай уважно будь який оплачений тобою чек — в магазині, ресторані, сауні — будь де.
Хочеш написати — а вони що в магазині нічого не купують!!?
Напиши — не встидайся)))))
Великий «бізнес» враховуючи всі відшкодування і оптимізації платить процентів п'ять. Ти, враховуючи всі податки — мінімум п'ятдесят.
Лошара ти? Не знаю... а рахунок в офшорі маєш? Не маєш? Тоді сам дай собі відповідь на це не хитре запитання..
Я вже писав скільки обходиться виробництво банальних сигарет і скільки ти за них платиш. Не хочеш шукати по всіх постах — гугла ще безкоштовна.

Але й цих «бізнесменів» в твоїй країні одиниці.
Основа «великого бізнесу» сидить в податковій. Як думаєш вони самі податки платять? Я думаю, що з офіційної зарплати мабуть так..)))
Подивився ролік — як муж главної прокурорки звільнився з роботи, отримав під лімон відшкодування, а через три дні «по конкурсу» знову влаштувався назад... Моща — нє?)))
Тобі, коли тебе звільняли з кабака де ти поваром працював — лімон не пропонували — нє? Бля — а чого? Ти ж на відміну від нього щось робив...
***

Ітогі падвідьом? Ти платиш податки наліво і направо так, ніби внучка великого сина єврейського народу — Рокфеллера в тебе в коханках. Гроші йдуть на утримання влади. А влада тобі взамін — що? Слухай, а ти точно не знаєш відповіді на запитання про лошару?

Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали,
Что ж, обычные дела...

60037ead6f122.jpg


M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..


PS:
До чого тут Славськ? П'ять років назад мій знайомий анонсував курорт-альтернативу. Казав, що рік-два і все буде супер. Зараз каже — що мінімум через 10. Чому так? Бо замість керівника проекту організацією процесу займається бухгалтер. П'ять років назад я прозорро натякав йому про свої можливі послуги і воно все вже б працювало, але бухгалтер — то святе..)))
Я не вірю й в 10 років — бо бухгалтер то святе, але якщо навіть і так... Інвестору через, мінімум 10 років, самому буде мінімум 70... Нашо йому те щастя..? Ну й бухгалтер... він же йому не скаже, що запроектоване 10 років назад буде виглядати, як російська «машина» масквіч-412, котру вже й на заправку хіба на шнурку тягти... Не скаже не тому, що поганий, а тому, що просто не знає...
Як то збоку виглядає? Як в радянському «ресторані» — Вася, бий посуду я плачУ..)))

Гарного дня)
Не будь як бухгалтер.
Live Free..))