Квітень, 2020

You can go smoke the exhaust pipe
in the back of your hearse..

Написала мені адекватна знайома : Висновок: при відсутності політичної волі як інституції, зміна президентів і парламентів — до дупи бантік. Політична воля не є надбанням окремої людини, а є результатом ідеології...
Знайома безперечно з усіх боків права, хіба окрім.. іноді бантік на попі не так вже й зле. Краще ніж відсутність політичної волі..

5e8dd96fb2bbd.jpg


Ще одна френдесса, знаний і, дійсно, професійний юрист — запостила: И вот, несмотря на то что в первую очередь хорошо бы наладить в Украине право и законность, на месте Зеленского, нормальный человек созвал бы человек 150 олигархов и крупных бизнесменов и сказал: вы грабили эту страну тридцать лет. Вы не платили налоги и приватизировали за бесценок ключевые активы. У вас на сегодня миллиарды народных денег. По закону вас надо сажать и имущество конфисковывать. Но давайте реалистично: это займет годы. Измотает всех нас. По «правилу Акунина» людям свойственно согласиться на десятину. Давайте примем закон: вы честно оплатите 10% от своих активов, мы создадим Фонд, комитет при нем, если хотите, и начнем спасать страну. За счет которой вы на многие поколения вперед обогатились. Нулевая декларация для олигархов. Но честная. С честной оплатой будущих налогов. А иначе кто не спрятался — я пойду искать. По всем юрисдикциям, по всем банкам. Ну как? И это на сегодня — была бы нормальная позиция. Потому что страну надо спасать сейчас. Но ее нет ..Вместо этого ролики в стиле 95 квартала ..
Що тут сказати.. По перше — хто вкрав один раз, той буде красти завжди. Нульову декларацію доведеться робити щомісяця..? По друге — а чому тільки для олігархів? Вони якось по іншому в законодавстві прописані? Давайте тоді для всіх нульову десятину. Йдеш в Сєльпо, береш пляшку горілки, віддаєш тому ж Сєльпо десятину (на касі відлив їм 50 грамів) і пішов собі далі — чистий перед законом і суспільством..
***

Хоча насправді, і дівчинка юрист це знає — зовсім не в олігархах справа. Їм достатньо провести демонополізацію. І то не в першу чергу. Не в них найбільші суми. Провести потрібно люстрацію майна чиновників. Я б міг розповісти дівчинці і про контейнери з грошима по підвалах чиновників, і про тонни кокаїну — як альтернативної валюти, якщо щось з основною станеться. Міг би. Але вона це сама дуже добре знає. Як і про те, що грошей в тих підвалах закумульовано стільки, що якщо порівняти їх з грошима олігархів, то олігархи на тому фоні — нещасні байстрюки і ніщєброди.
Така люстрація вигідна і самим чиновникам. Вона врятує їх нікчемні і повністю безглузді життя.
Про ці підвали знає не тільки дівчинка, а і безліч Робін Гудів (Фарту, Масти, АУЕ...). Мені, наприклад, пох — пацани ті гроші по кабаках прогуляють і, полюбе, це спрацює на економіку. От чи пох це власникам підвалів..?
***

А що влада? А влада пробує реанімувати вже давно здихлу УРСР. Яка нікому, крім них нах не потрібна. Пацани, ви можете тільки понюхати біля вихлопної труби свого катафалку, або лизнути мёртвого осла уши. Як влучно сказав Портніков — вони не керують, вони закрилися в кабінетах і генерують, одну за одною, безглузді ідеї — може яка спрацює. Запускають якогось шмуцера озвучити чергову ідею і чекають як відреагує суспільство. Якщо реакція не альо, то роблять вигляд, що вони взагалі не в курсі. Ми написали прогу для вашого смартфона. Ви її вже можете придбати для андроїда, а для Apple, зможете придбати трохи пізніше. Цією програмою ми будемо слідкувати де ви знаходитесь. Десять разів на день, по сигналу, ви маєте зробити фото де ви. Хто не встановить заплатить штраф. Хто не має смартфона — заплатить штраф. Але, ви не бійтеся — то дуже лайтова програма... Все для вас посполиті, але так, як ми праїбали казну, то мусите зробити це за власні гроші...

Влада пробує хоч якось відтягнути свій кінець. Написав — уявив — чотаржу..)))
Влада вважає і надіється, що епідемія її врятує. А влада знає скільки людей, через безглуздий карантин, вже на днях не зможе заплатити за квартиру, яку вони знімають? Влада пам'ятає скільки людей з Донбасу переселилися до Києва? Буде цікаво, коли наступний Майдан почнуть донецькі переселенці))) Колись і їм треба починати — що ж поробиш))).. Будуть слати по десять фоток з Майдану в день. Програма витримає?
А щоденна поножовщина біля наркопритонів владу ні разу не хвилює? А купити всім лайтові бронежилети влада не хоче запропонувати?А влада знає, про епідемію наркоманії, туберкульозу, онкології..?

Ходити всім в рукавицях — згоден. Одягати маски в транспорті і магазинах — згоден. Але до чого тут парки?
***

А на дворі весна. Хто сидить вдома — тим розкажу. Суспільство розділилося, на тих хто принципово без маски на вулиці чи в сквері, і на парочки старіючих комсомольців — ті ходять запаковані в маски і несуть їх, як прапор ссср, на своїх обличчях. Вісімдесят відсотків молодих дівчат без маски навіть на шиї. Йдуть вільно — без виклику в очах. Ті, що в масках, прогулюються біля райміськадміністрацій — мріють, як влаштуються туди платними стукачами... Під адміністраціями море машин. Чиновники носять маски по-модньому — на шиї. Старіючі комсомольці спішать додому перепостити в Фейсбук статтю з «комсомольської правди» про шалений брак дерев'яних гробів в Еквадорі, та про, майже гет вимерлий, Нью Йорк... Дурень думкою багатіє...)))

Гарного дня, вам посполиті..)))

5e8ddb4e8d28a.jpg