Доярка з Каракасу..
(толерантності пост...)
18+.

Березень 2021

Кокаина
серебряной пылью..

60547b947ed3f.jpg

Вова, але той Лєрус гівнюк — нє?
І як він тих всіх бізнес-партньорів твоїх знаходить..?
***

Байден однозначно мій Президент. Чому так? Бо моїй країні не везе з президентами. Навіть якби Джон Маккейн (R.I.P.) передчасно не пішов — зараз би все було по іншому. А він був лише Сенатор..
Так ось Байден, крім українських корупціонерів (standing ovation), схоже вирішив взятися за компанії BigTech.
Кому цікаво — про це тут. Рекомендую.
Реально прочитай за лінком — там все доступно викладено. Респект Автору.

Як саме взятися? Демонополізувати.
Демонополізація — це взагалі те, чого без чого Україна така як бачиш. Популярніше?
Демонополізація приводить економіку в логічне поле. Все одно не зрозуміло? Шкільний підручник історії — розділ «Феодалізм».

Але Байден дивиться глибше. Він вважає, що чуваки закумулювали необґрунтовано велику кількість грошей. А від того, що грошей більше ніж потрібно — їх дурь хапає.. Так часто буває коли гроші робляться з повітря. Одні забудовують історичні частини міст, інші не проти світом покерувати.

Візьми для прикладу Фейсбук. Я знаю, що ти вже три рази підряд порахував їхні гроші і близький до екстазу від самої цифри. Але їхній продукт не має тої цінності, яку вони собі придумали. Той продукт взагалі має відносну цінність і то — поки хтось не виключить рубильник зі світлом. А якщо виключить? Ціна продукту раптово опиняється на позначці — нуль. Вірніше щезає сам продукт... От горіляка, наприклад, при вимкненій електроенергії нікуди не дівається..
Останні 5 речень то моя власна думка. Тобто — не потрібно мені під постом щось доводити. Або сприйми її, або міма іді..)))

Пообіцяв знайомій розповісти про феномен ФБ. Напишу тут — може ще кому знадобиться.
Раніше, наприклад, якась доярка ходила по селі і ні з ким не віталася? Ну або віталася чуть помітним кивком голови...
Ти подумав, що з нею спав голова колгоспу? З нею теж. Але й усіма іншими також — теж.
Ну хіба би може з горбато... Але — нє, як напивався горіляки, то таки зі всіма...
Чому саме та не віталася? А про неї в районній газеті написали... Все село то бачило. Ціле прізвище, ім'я та по батькові.
А про інших — ні. Інші заздрили...
Так ось фейсбук, це і є — про неї в газеті написали.
Тобто туди тепер може щось написати кожне. Написати, заворожено дивитися на опубліковане і думкою радіти, що це зараз читає цілий світ. Самооцінка ерегує так, що дах зносить..)))
До чого це привело? До того що посполиті розівчилися слухати. Саме так — від корони (а ця пандемія скоріше від BigTech, ніж від медицини. В будь-якому випадку локдауни вєрняково від них — завжди дивись кому вигідно) пропадає не нюх, а вміння чути.
Зустрічає тебе хтось на вулиці — питає як справи і не чекаючи відповіді, зі старту починає атакувати своїм баченням — як правильно покерувати світом...
Але що мене реально пре — родичі стали виясняти відносини в стрічці публічно. Вдома поговорити? Ні. Нереально. Вдома слухати ніхто не буде.
Тому тільки через газету. З залізним аргументом — ти що вважаєш, що в світі більшість раби й ідіоти?
Блін до сьогодні були.. Щось змінилося? Я щось пропустив?
Напише сучасна доярка щось в стрічку і чекає оргазму. От зараз всі відлайкають.... от відлайкають..
Дурна бабо — оргазми бувають трохи від іншого. Нема іншого? А звідки йому взятися коли всі зайняті. Всі хочуть в газету... або горіляки накрайняк..))
***

Вован, раз вже навіть призедента з тебе не вийшло... хіба би може ще тільки в очах Юлі... якщо не бреше... Але й то тимчасово. А уяви собі, що вона в книзі спогадів напише. Як мінімум, шо ти був бусічка, але отпєтий нарколига і тільки завдяки її світлому розуму...
А вона напише — не сумнівайся.
А ще той Лєрос.. Але забий — не вийшло то й не вийшло. Забий і купи собі коксохім
комбінат йому на зло. Якраз є один на продаж. Там все солідно — поставки хіму налагоджені з самого каракасу...
Але той Лєрос гівнюк — пра? Чи підеш на стадіон аналізи здавати? Біцуху знову засвітиш, чи ноги поголиш..?

Ось така діджиталізація, посполитий.. Ось такі електронні гроші..)))))


M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

60547d2969c2a.jpg

Її співбесідниця, судячи по манері одягатися, була з житомирської «інтелігенції». З тієї, що з московськими амбіціями...

- Встретилось два одиночества, бля... две рагулихи с фоткой лоха из Донецка в ридикюлях... и с мечтой об офисе в Москве... Хули им та Москва? Вот Афган это я понимаю... Ну ничего — эту она сделает легко...- ліниво перекочував в голові думки Рубцов.

Він вийняв навушник і поринув у роздуми. Роздуми були невеселі. Це Тереза все ще подобається генералові, а всі решта вже ні. А головне, капітан вловив у погляді генерала ту, старанно сховану, нотку в ре-мінорі... Не подобається генералові вже й сам Рубцов...

Піднявши комір куртки, він погладив рукоятку «Яригіна» — засадити би в цих двох ніщєбродок всю обойму... Натомість він нащупав в кишені шприц з ангідридкою і посунув, через яскраве фойє готелю, до туалету..
Віднедавна капітана почала переслідувати ідея-fix. Зібрати ту всю голоту на якомусь мальовничому архіпелазі й потопити нахрєн до холєри. А потім влаштуватись кальянщиком десь в Афганістані, чи знайти якийсь інший конопляний рай.. Смалити собі потихеньку свій ганджубас, а всесвітня пролетарська революція най горит синім полум'ям, як кажуть галицькі апологети Ідеї. І най би шляк то всьо трафив...