site.ua
член клубу

Липень, 2020

Но летит из урагана, ветер дует в паруса,
Восемь Шмулей, два Натана, у форштевеня Исак...

Найвідоміший посполитим біплан - це звичайно «кукурузник». Ну, може ще хіба які два геї-юристи з чуйською коноплею в целофані, але вони шифруються, тому не такі відомі. Чим відомий кукурузник? Хрєновими аеродинамічними якостями. Нє, ну на свій час - (це для коментаторів з совка) він був нічого так. Але відстав від Цивілізації на 90 років. Приблизно так, як Україна..
Чому так відстала Україна? Бо пробує жити поза рамками здорового глузду і кримінального кодексу. Але юристів розплодила стільки, що виглядає так, ніби тут, навіть, як кнопку в ліфті тиснути - законодавчо прописано. Зупини любого на велосипеді, з рюкзаком «Глова» на спині і спитай - яка освіта? Стовідсотково почуєш - юрист.

Дивлюсь інтерв’ю Юнони Соколовської (назвемо її так) з юристом кадрової агенції «Брат єрмака». Все так прикольно - вона актриса і грає роль - розкажіть мені щось, бо я нічого не знаю..., а він грає роль - я знаю, що ти все знаєш, але нічого тобі не розкажу... Прям п’єса видатного драматурга Ґарі Кара Коцкі..
При цьому всі, включно з глядачами, все знають. Для кого тоді ця «ораторія пікірующіх на брєющєм польотє» кукурузників?
Два "юристи" вирішили «заробити» бабла, використавши для цього своє знайомство з братом одного "вліятєльного" ліца. "Вліятєльне" ліцо, назвем його Андрій і сам би був не проти «заработать». Життя в столиці ж дороге, а він дуже хотів Мерседес. А ще Мерседес хотів його брат і навіть ті два «юристи», ви не повірите, але теж хотіли по Мерседесу. Але брат вирішив, що він вже тепер не поц якийсь, а майже вліятєльноє ліцо і сказав «юристам» - пішли звідси нахуй два ніщєброди. А ті образилися. Аж їм глови заболіли - так образилися.
В цьому місці їх знаходить, колишнє вліятєльноє ліцо. Той, що бабуїну в зоопарку по морді бив... То було не бабуїну? Ой дакакаяразніца.
Знаходить і каже:
- Поцани, помсти хочете?
А ті такі:
- Хочем, звісно хочем, пане колишнє вліятєльноє ліцо, а що тре робить?
- Та тре одне відео знять.
- Яке відео? Весільне? Чи про Найвпливовішого..?
- Та нє. Весільне мені поросюк зніме, а ви про корупцію...
- О, то добре, пане колишнє вліятєльноє ліцо, ми то зробим!!!
- Перестаньте мені казати колишнє, ви - дві дурні казліни, бо я ще вас всіх виїбу..
- То добре, добре пане вліятєльний Юрист Мєждународнік, ми то всьо зробим. Най вас за то глово не болить...

Чому все - аж так запутано з вліятєльнимі, і не дуже, ліцамі? В країні, де для того, щоб розвозити піцу в рюкзаку треба закінчувати юридичний, по іншому не буває.
І що - хтось на тій п’єсі заробив? Реально крім мєнінгіту - ніхто нічого. Результату нема - суцільний процес. І це ще навіть не той процес, що попереду.. Чому так? Тому що в їхніх гловах аеродинаміка мислення, як в біплана. Чому так? Бо пробують жити поза рамками здорового глузду і кримінального кодексу. Юристи одним словом..
Когось з них посадять? Нє. Чому? Бо по закону не положено. Що так їм всім то з рук зійде? В Сомалі теж так думали, а зараз там найвпливовіша демократія в світі.
Можуть найняти когось розумного, щоб їм все розрулив? Можуть, але дуже грошей шкода, ну і на Мерседес тоді не хватить вєрняково. А ще ж і яхту хочеться...

- А в Сомалі є Мерседеси?
- Нє, там тільки Аденська затока і ліванське вантажне судно «Принцеса Сара»...

А струя светлей лазури, дует ветер - и какой,
Это ж Ґершик ищет бури, будто в буре есть покой...M&M..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації