site.ua
член клубу

Грудень, 2019

Он с детства был примерным мальчиком.
Послушным сыном и отличником
Гордилась вся его семья...

Но. Ему невинному тогда ещё, попались глупые товарищи...

Чувак, знаєш на шо був схожий той саміт? На стрєлку пріблатнённых. С любой стороны. Тобто з обидвох сторін. З двома смотрящімі посередині..
Тобто серйозні люди послали своїх шостих - а пагаваріть. А самі аналізують - хто як себе веде. А ви такі поїхали... з секундантами і секундомірами.. Модні такі..

Чувак, де ти назбирав собі дебілів в радники? Місця спеціальні знаєш? Ти ж їм гроші платиш. - Не свої, то не шкода? Але ж імідж твій - нє? Не знаєш, що таке імідж..? Попроси Юлю - нехай в Гуглі пориється.

Тріумф смєкалкі твоїх радників та іміджмейкерів - наловим атошников и сделаем их киллерами с кассетой градов наперевес... Це після льотчиці, тої, що купол хотіла підірвати? Інших ідей не було? Розумієш - що це дуже смішно? А анекдот про смєкалістого солдата Іванова пам’ятаєш..?
Як гадаєш - хоч один хтось в це повірив? На другий день після саміту і за день до відкриття катка? Ти, що дійсно так дальок от народа? Ні? То якого тебе занесло на той брифінг? На крайняк міг пропетляти - та то они дебилы, а я всё сразу не успеваю... а тепер - то ти вже й організатор якшошо.
Ти платиш людям гроші, за те, що тебе підставляють раз за разом? Ти мазохіст?

Ок - давай пофантазуємо, якщо хочеш - і допустимо, що всі повірили, що саме ті гахнули саме того. І що? Знаєш як на такі «сенсації» вже пару років реагують посполиті?- Йобн#ли - та й х#й з ним... І з ними також...
Яка ціль брифінгу? Відволікти увагу? Відволікти увагу тих кому пох#й, від того на що їм глибоко пох#й? Ти крутий, Чувак..

Якийсь розумний чоловік написав - ...ти всьо пєрєпутал. Треба зробити те, що не зробив Петя, а нє намагатися "сдєлать" Петю...
Розумієш про що він?

Чувак, поки не запустиш механізм - закон один для всіх, все що ти робиш до сраки. Кожна наступна дія буде ще смішніша. А в кінці оборжьомься.
Чи проросійські (насправді таких немає), чи прокитайські (таких теж немає) посполиті бачать одне:
Закони не працюють. Законодавства немає. Ти кажеш - я подписал и это уже закон. А посполиті кажуть -пох#й на твой закон, і їдуть 180 в місті де можна 50. І що ти їм зробиш? Їм пох#й на тебе i твій закон. Можеш це записати в свою конституцію.

Не знаєш чому так? Бо вони мають очі.
«...Слушай, закройте этого музыканта и его бабу. За что? Бля, найди за что. Законов маешь - на пару государств хватит... мало тебе напрінімалі..?»
Ти думав, що тільки ти це знаєш? А прикинь в них теж є очі... И они, ты не поверишь, склонны к анализу... пусть на своём уровне, но склонны. И им действительно пох#й на законодательство, которого на самом деле нет. Может ты не знаешь, того, что прям сейчас, прям при тебе - для того, чтобы «надати послугу» и выиграть тендер, человеку нужно ещё и два предложения дороже чем принести чиновнику для ProZorro. Не знаешь? А они знают.
Силой их долго удержишь? Денег на долго хватит? А без денег даже охранники не работают. Чувак, ты куда? Ростов - не в ту сторону...

Вибір простий - або закон один для всіх (і всі проблеми вирішаться самі собою - міжнаціональні теж), або каток, йолка і пєтлять.. потом - в сторону Ростова.. разом з радныкамы...


Мож помочь? Бабло как? Ещё маешь - не..?

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації