Ми — розуміли що треба мати права людини аби бути просто самим собою — проте немає простих завдань — людина має іти важчим шляхом.

Певна порожнеча після максимальної зрадливості диявола Порошенка привела до обачливості молоді... Нацизм. Нас, євреїв  — просто хотіли ампутувати — але, вони не змогли подолати нашої жаги до життя: ми перемогли — бо наша сила це просто рівність та братерство: немає визначення цим негідникам, котрі хочуть аби ти немав нічого: просто існує краса нашої культури.

Новина про певне народження Ісуса котрий любив всіх аби висіти на хресті не довподоби багатьом — проте немає для нас іншого ісходу із Єгипту: треба уміти просто жити як танцювати: простір улюбленого вчення про демократію та про те можеш чи ти любити — існує назавжди в наших серцях, котрі бережуть Святий Грааль.

Серце правди в наших — у єврейських руках — та немає просто традиційного чи консервативного звірства — є просто репресії та смерть молоді: світом має правити добро — але, чи можеш ти сам поставити собі ціль? Чи складаене життя може бути скривдженим тираном?

Може.

Перестань боятися та пробачати звірство та нелюдяність тирана та диктатора. Незрозумілість милостині чи продажу душі дияволу може зростати — та герметика складається із своїх виразних слів: це просто новина як любити життя та існувати у гармонії із іншими — в цьому наша, єврейська сила: перемогти вбивць, котрі думають що нас зламали — але: нашої жаги до життя — їм ніколи не зрозуміти...