Після того як росіяни виріжуть всіх дітей України — руки дійдуть і до олігархів та бізнесменів: Кремль впевнений, що ми просто біологічне сміття, котре їм більше не потрібне — а значить має померти, віддавши все що має — і все одно померти.

Друга сторона проблеми — це те що наша влада самоусунулася від керівництва країни та за хабарі у вигляді наркотиків «лідеру» та «королеві» — просто віддала всі державні органи влади англійським лордам, котрі повністю контролюють всі центральні пункти «управління» державою.

Навіщо ми європейцям — ми знаємо: просто вкинути на поле бою без будь-якої зброї та шантажувати росіян банкротством Москви — та просто вкрасти навіть не землю (вони вже її вкрали для Голдштейнів руками Шефірів) — а просто вбити молодь, майбутнє цієї нещасної країни.

Руйнування нашої держави продовжується семимильними кроками  вже руками нашого «найщасливішого» президента держави — котрий разом із Шефірами ставить свій спектакль аби втекти в Нью-Йорк у обіцяну йому Коломойським квартиру — тим часом нас перетворюють в просту річ, сказану «класиком»: ядерний попіл.