Путін заявив що Росія не збирається виводити свої війська із Сирії. Насправді: для Путіна дуже важливо зупинити просування американських інтересів по світу, — немає російської армії немає і Росії, а тим часом Вашингтон дуже активно веде розробку плану нападу на Росію аби змусити росіян перестати фінасувати Третю світову війну своєю зброєю терору та пропаганди.

.. Зараз лишень сам процес формалізації війни може змусити головні сторони конфлікту перестати переступати через червоні прапорці: немає вже ніяких ілюзій — Росія готується завдати ядерного удару по Америці, а Америка — по Росії. Тож зараз продовжується війна ідеологій: російський комунізм проти американського лібералізму, і ми повинні підтримати Америку аби комуністи сіли на лаву підсдуних та понесли таке саме справедливе покарання як і нацисти, бо комуністи вчинили набагато більше кривавих злочинів ніж гітлерівці. Путін прагне мати свою міцність армії аби знову змусити світ боятися репресій та зла, — та саме Америка, котра прагне володіти світом може стати причиною занурення людства у новий фашизм, котирй виходить із полів Техасу та Каліфорнії: саме американці зараз прагнуть стерилізувати росіян аби мати повну владу над світом та саме така позиція американців вершить долю Третої світової війни як неминучу, — саме задля того аби мати всю повноту влади Вашингтон прагне ізолювати Росію та почати процес обанкрочення путінського режиму та Росія виживає і стає сильнішою від цих американських ударів.

Зараз Путін говорить про нову російську зброю та про стан справ у системі відносин між двома наддержавами — та немає жодних сумнівів що війни хочуть і Трамп і Путін: це велика можливість вкрасти гори золота та грошей та стати власником нової імперії. Лишень об'єднання Росії та Америки у єдину державу може породити нову імперію, котра зможе керувати свтіом та немає зараз ніяких можливостей у світу аби втриматися від війни Вашингтона та Москви бо всі еліти світу поставили собі ціль: з'єднання Вашингтону та Москви у єдину країну, котра може розпочати закабалення світу під владою грошей та диктату телебачення та медіа.

Світ нині стоїть на порозі великих змін коли людина може обирати свій шлях та мати свій вільний вибір професії та саме стан імперськості життя стає для людини лишень новим поворотом до війни, бо людина не може задовольниится тим що заслужила: всі хочуть мати все задля того аби всім керувати та володіти, тож саме час має підказати стратегам Москви та Вашингтону хто буде вершити долі людства, — американці чи росіяни. Та немає жодних сумнівів що війна стає для еліт світу єдиним виходом із ситуації копапсу розвитку життя, котрий диктує нові правила: новий порядок життя коли за життя потрібно буде платити доларами...