Болгари боряться проти виставки російського посольства в Софії про «звільнення болгарців від нацистів». Уже зробили заяви офіційні предствники уряду про те що ніякого «звільнення» не було, а навпаки були окупація та масові репресії. Росіяни тут же почали верещати що це архівні матеріали, що це улюблений Радянський Союз котрий давав нам морозиво по п'ять копійок і таке інше. Та чому зараз росіяни в шоці від того що європейці та українці стали ненавидіти Радянський Союз адже у них була потужна машина пропаганди у вся політика дезінформації та брехні радянського агітпропу була дуже тонко вибудувана та мала на меті прив'язати народи до російського? Бо в Радянському Союзі існували дисиденти котрі розповіли правду людям: Радянський Союз це тюрма та катівня, а комуністи що обнімають дітей на своїх шоу для зазомбованих рабів що дивляться телевізор та думають який у нас прогресивний лад, як ми перемогли усіх ворогів, який чудовий у нас уряд... — це вороги що стали нас перетворювати у безумних та диких машин смерті що стануть проводити геноцид людства. Все це було — та ми самі це стерли. Тепер ми згадуємо Радянський Союз як щось таке ефимерне котре стало камнем спотикання та завадило нам прийти до демократичного світу Заходу, бо це була спеціальна підлота росіян. Та тут важливо розібратися точніше та витонченіше. Ми думали що росіяни у котрих є імперія зможуть захистити нас від масових смертей в часи війни. Ми думали що якщо ми самі здамося у полон нас ніхто не стане розстрілювати та репресувати. Ми думали що якщо ми станемо будівниками комунізму то нам дадуть життя — адже ж ці дядечки не самогубці, вони не стануть нас виганяти та переслоідувати адже ми вірно працюємо на них та ні проти кого не повстаємо. І тут виникає новий вимір даного сприйняття дійсності, — як на це все дивився Сталін і що він думав про нас та відчував? Він відчував ненависть до цих мерзенних рабів що хочуть прилаштуватися до системи, зрадивши себе. Ці раби просто думали що вони покажуть посвідчення раба системи та будуть облюблені чиновниками та комуністами, бо вони стали слухняними хлопчиками та дівчатками, що будуть справно заробляти кошти для товариша Сталіна. Що послідувало за цим ми всі знаємо. Репресіями були вбиті перші хто кричали що вони щиро вірять у ідеї комунізму та будуть класти життя задля перемоги Радянського Союзу над фашистською Америкою...

Ми зараз можемо дуже довго згадувати як комуністи давали нам нові гроші, давали роботу, давали заневіряння у тому що ми всі скоро опинимося у комуністичному раю, ми вас не будемо рухати, просто слідуйте лінії партії. І ми слідували — ми вірили що тиран зможе дати нам те чого ми прагнемо, бо ми його діти. Ця віра у те що ти зможеш грабувати світ та готуватися до всесвітньої війни аби знищити геноцидом половину світу, — і тобі за це дадуть права людини та роботу, на котрій буде дуже легко працювати, нічого цілими днями не роблячи, а просто отримуючи високу заробтіну плату...Все це було. І ми це пережили. Зараз ми живемо так ніби цього всього не було і це не ми допомагали Сталіну готуватися до нападу на Америку та Європу — ні, це ми стали рабами Сталіна що керував нами та ми йому підчинялися. Зараз легше втекти у нірку та плакати і говорити що це не ми, нас обманули, це Сталін, ми лишень хотіли покращення життя вже сьогодні, ми лишень хотіли миру та безпеки. Та цьому всьому ніхто не вірить — радянські люди прекрасно знали чого хотів та прагнув Сталін і вони погодилися стати його рабами та винтиками нової смертоносної системи диктату та примусу до каторги. І ось репресії. Почали розстрілювати половину країни. Чому? Бо ви не хотіли виконувати всіх планів Сталіна — у вас ще було в душі зерно світла котре змусило би вас саботувати накази Сталіна та опиратися системі злочинності та виродження. Сталін знав про те що існують люди і їх дуже багато котрі за зовнішнім фоном примирення із воєнним комунізмом, насправді просто хочуть будувати вільну країну та станують її будувати. І це був постріл саме у цих білих ворон що мали символізувати собою старі часи, часи коли Росія та її метрополії були ще вільними та могли виходити на вулицю, спілкуватися, вільно працювати без примусу та нелюдяних наказів та схем. Цілили по тих хто були невірними комуністами, не щирими вбивцями та головорізами, цілили по тих хто були не частиною системи котра поклялася знищити свободу та гуманістичні цінності.

Не секрет що Сталін із самого початку планував створення імперії німих рабів що стануть слухняно виконувати будь-який злочинний наказ. Та чому люди повстали?, — запитують себе російські сталіністи, адже вони всі раніше мовчали та терпіли та не було навіть жодних вигуків проти монопольного права комуністів володіти та управляти абсолютно всім у кожній хаті кожної людини. Це був феномен нового морального повстанця що прагнув ведучи дискусії на кухнях проти старих нквдистів, — стати моральною ланкою нового життя країни. Вважалося що якщо люди стануть писати та говорити про те що товариш Сталін це злодій та брехун тоді комуністи відступлять та дадуть більше свободи та грошей. Та сталося все навпаки — спецслужби просто стали розстрілювати всіх хто погано думали про Сталіна. Якщо ваш лідер котрий створив комунізм аби врятувати людство від виродження та дислоксії ворог та брехун тоді вам немає місця у нашому світі. Немає Сталіна-особистості, є лишень його таємна поліція котра мала винищити всіх хто проти комунізму і якщо треба би було вирізати всю країну вирізали би всю країну. Та так не сталося — російські зрадники та раби стали оформлятися як наглядач та стукач для оформлення абсолютної влади черні та німих рабів котрі мали стати фігурою із якої ліпили нову країну диктату зла та недорозвиненості. Репресії були, бо слід було знищити тих хто після окупації та спалення Америки стати би власниками нової землі, а це мали стати лишень вірні та щирі комуністи, Сталін хотів залишити у живих лишень вірних та тих хто віддасть життя за перемогу комуністичних ідей. Сталін вбивав тому що він хотів дати рай лишень тим хто є «моральними»,- паразитами котрі мали все вкрасти аби володіти тим що ти нахабно поцупив в іншого та робиш вигляд що це твоє бо ти власник нової землі коли людина котра стала комуністом має мати все та має управляти нищою расою бізнесменами, лікарями, вчителями, фермерами, науковцями. Тепер робітник центр всесвіту. Та чому так? Бо його було найлегше обдурити та маніпулювати ним... Тим часом репресії набирали обертів та стали знищувати в першу чергу тих хто міг очолити повстання тих хто сумнівалися у правді газети «Правда», — таких були мільйони, воні і стали видовищем для бидла коли найкращих людей вбили на очах у захопленого раба що прагне знущатися над елітою аби довести самому собі що він не біологічнке сміття, а великий вожатий армії котра захопить світ та знищить усе добре що є в цьому світі, бо в мені цього доброго немає.