Багато хто став говорити що треба якось закінчити війну чимпошвидше адже ми втягуємося в конфлікт котрий може забрати життя мільйонів людей. Це так: впевнений, що Зеленський не робить нічого щоби це виконати — але: скажуть, що Порошенко віддав їм Донбас, а вони все одно напали та вбивають. Це правда: російські ангели Яхве стали нас вбивати бо ми їх принизили, ми показали що в людей є цінність і що ми воюємо за свободу.

Та якось смішно весь час кричати «Росія» та звинувачувати у всіх бідах світу саме одну Росію. Виглядає так що це пропаганда ЦРУ аби захопити Росію — але: ці сєриє та рептилоїди із американської спецслужби не будуть нас оберігати, в них свої цілі, і для них набагато важливіше контролювати російьску та арабську нафту ніж нас «няньчити». А значить треба готуватися до затяжної війни і рзраховувати на свої сили, розуміючи що гроші від Європи це ротшильдівський кредит задля того аби вкрасти у нас землю.

Далі. Багато хто скаже що ця війна це абсолютна зрада влади наших інтересів. Це так — але: треба розуміти що багато в чому саме повстання та подальша революція та війни дають реальну свободу, котрі ми можемо здобути для себе своїми руками та мізками. Взагалі ніхто не хоче воювати — і всі стали вимагати від влади закінчити це кровопролиття та домовитися із Путіним. Але: думаю ви чудово віддаєте собі звіт що ідуть реальні перемовини між олігархами не на камеру про закінчення цієї війни від котрої всі в шоці та від котрої всі хочуть відчепитися та всі хочуть жити мирним тихим життям. Здебільшого треба бачити що цю війну справді організували сєриє та ретпилоїди, відмовившись платити данину бандиту Яхве котрий стоїть за Путіним...

Також. Треба розуміти що інолпнетні боги не хочуть вести перемовин із Яхве. Росіяни справді доволі швидко європеїзуються, стаючи «пельменями» Яхве та Ісуса — але: багато в чому саме українці котрі перестали бути рабами тирана Яхве спровокували цю війну, рятуючи себе від тиранії та деспотії. Та дуже багато хто абсолютно розчарований від Революції Гідності та став говорити що вони нічого не змінили і ми далі помираємо від голоду  і всі ці «зеленські» лишень ширма ЦРУ сєрих та рептилоїдів котрі підкуповують чиновників та крадуть бюджети, а нам розповідають якісь казки про «свободу», грабуючи Америку та Росію. Це так — але: треба розуміти що ми зможемо вижити тільки якщо станемо справді мудрими політиками аби повстати проти влади в тому числі  Ісуса щоби: зберегти себе та примножити свою духовну силу.