Військове переформатування Землі — складається доволі драматично адже американські олігархи тікають в підземні міста — а своїм юристам наказують планувати та втілювати у життя ще один гітлерівський проект.

По суті — очевидно, що так само як гауляйтер Альфред Кох в часи Другої світової війни  — нас будуть «стирати» західні війська. Де-факто — іншого вибору ніж співпрацювати із командою Кремля — немає у часи масштабного ядерного конфлікту всіх проти всіх.

Інші драматичні заворушення в американських містах та селах — також відблискуються революційною доцільністю — адже американці не хочуть помирати так само як українці на війні із Російською Федерацією. І все ж — варто також усвідомлювати, що Кремль зробив неможливе: він створив свій «англійський» флот.

З іншої сторони — варто бачити певний потяг українців до війни аби якось конкурувати із росіянами — але, це все призводить лишень до втрат: немає ні одної перемоги та ні одного досягнення у війні із Мосевою, — ми просто втрачаємо життя та здоров'я представників нашої найкращої молоді.