Путін дав Сущенку 12 років тюрми. Чи можемо ми зрозуміти що це лишень початок репресій? Ні, бо ситуація вийшла із-під контролю: коли Кремль починає судити за опозиційну діляьність тоді виникає велика загроза всьому світу, бо свобода стає лишень розмінною монетою в переговорах сильних світу цього: зараз просто Єлизавета стала віддавати Путіну свої кадри аби змусити людей повірити у безвихідь та у перемогу рабства над свободою, — саме зараз світ став на шпиньки, немає вже ніяких слідів боротьби, просто Лондон разом із Путіним стає лишень процесом великого переформатування репресивного апарату, що має знеструмити сам чесний суд: коли всі будуть впевнені що справедливості немає і що влада може безнаказанно та легко кинути до в'язниці навіть відомого журналіста тоді стає очевидно що лишень сам світ може якісно та гуманно відреагувати на такі спільні дії Єлизавети та Путіна: зараз лишень сліпий не може помітити що англійці просто «лягли» під Кремль та стали готувати свою армію до нападу на Китай задля того аби знешкодити сам розвиток світу, що йде до звільнення людини від влади брехні та корупції. Та саме корупція потрібна Лондону аби керувати ляльками політиками за допомогою контролю грошей над медіа та свідомістю людства. І саме зараз людина нового часу перемагає велику завісу брехні та може розгорнути свої крила задля польоту на світи великих ідей котрі можуть прийти до вільного серця. Тож саме наша перемога над світами безглуздя та рабства може принести новим людям мотив до власної важкої праці на ціль велику, — знешкодження диявольської масонської армії та початку великого фазового переходу світу до ідей про свободу совісті та про свободу життя котре має принест плоди життя задля продовження роду людини.

Саме тому: зараз лишень сам процес розуміння великої небезпеки змови Лондона та Москви стає просто виміром часу на швидкі дії про знешкодженню брехливої еліти, що стала лишень маскою диявола, котра прагне засудити та катувати невинних людей аби шантажувати світ репресіями та страхом. Світове масонство змовилося із Путіним про спільні дії проти вільних людей аби знешкодити сам вияв толерантності та хоробрості, а світ просто ста влишень дзеркалом зла, що демонструє пусті сліди людини на піску із бзеклюдного острова, що вийшов із берегів ночі. Немає вже часу на якісь роздуми, — просто стан справ у світі дуже поганий: світло перемагає війну та обман людини та сам стан свідомості людини та її розуму бажає кращого. І зараз лишень сам процес швидкого знесення снів рабства із світу Землі може народити новий етап формування армії народних героїв, котрі стануть самі без допомоги зрадливої держави творити свою справедливість задля існування світу нових ідей, що можуть на мирному небі воскресити свічу надії заддя того аби грошові мішки, що хочуть аби ми були тихими та мовчазними знали що ми не станемо терпіти їхні атаки та зможемо перемогти власний страх задля того аби майбутнє людської цивілізації стало просто виявом великої турботи про стан справ на Землі, котра може принести нам вихід із тупика історії. І саме тому: зараз лишень саме повстання вільної людини проти диктатури Кремля та його опори Лондона може стати для нас виявом великої агресії по відношенню до Єлизавети, котра прагне купити собі Путіна та його руками творити велике зло, знищуючи якість життя людини та змушуючи людей бути лишень джерелами безкінечної смерті, що стає для нас лишень поохоронами свободи. І саме зараз велика дорога до мрії про щастя та про свободу відкриває свої двері задля зміцнення нового джерела ясності розуму котрий творить свій світ влади світла над героями нового часу. Отож: саме зараз боги ламають плани диявола по деградації та самознщенню Землі та мають план воскресити світ людини задля примноження людини до влади добра та зміцнення оборони людського серця від спокуси гріха та самобману. І саме тому світ стає лишень виявом великої любові до людини котра може перемогти власного внутрішнього диявола та його брехливих масонських воротил...

Світло просто іде до нас аби ми перегорнули сторінку та стали новими людьми нової епохи, котра має народити нових героїв, що зможуть стати для нас лишень початком нової інтифади світла задля знешкодження рабського Лондона, що став просто центром всесвітьньої корупції та прагне зупинити звільнення людини від джерела злоякісної пропаганди, котра знищує розум вільної та мудрої людини. І саме зараз світ стає лшиень джерелом нового великого болю, котирй кричить про те що люди просто не можуть більше терпіти цього оксюморону та прагнуть знешкодити своїх ворогів із Лондона аби зуміти перемогти велике зло Єлзиавети та стати причиною нового духовного переродження світу задля майбутьного наших дітей та наших світів правди та перемоги над темрявою та ніччю жахів. Тож саме зараз ми маємо стати лишень початком нового великого переходу до стану війни проти зрадинків масонів та їхнього шефа диявола, котрий став ганьбити саме життя людини та став впроваджувати саме обстановку тюремної камери для людей задля знешкодження вільного дихання людини серед світв зла, котре знешкоджує сам процес вироблення світу задля подальшоного реофрмуваня життя на Землі. Отож: лишень сам час котрого вже немає може дати нам мотив до звільнення нашого світу від влади темряви, що розкидає свої щупальці серед лісів знемоги задля того аби обманути людину та стати лишень днем знешкодження вільного рохзуму та вільного вияву життя світу. Тож лишень чітке усвідмолення наших спільних дій може дати нам початок нового переродження світла у час перемоги над злом. І саме тому лишень переформатування тайни життя задля виконання плану розвитку світу може привернути нашу увагу до самих витоків нової енергії людини що тремтить задля процесу інфільтрації життя до наших душ.