Київ. Українці стали обурюватися тим що влада не може вигнати терористів із країни. Росіяни стали вбивати наших громадян — а офіційний Київ говорить про якісь переговори із окупантами. Так: треба почати вводити українські війська до Росії та почати вбивати російських солдат. Світ: всі стали спостерігати як нахабні росіяни хочуть смерті української демократії... — всі хочуть аби росіяни забралися геть із світу та звільнили Землю від своїх екскриментів.

Берлін. Німці вигнали Меркель, — ця лідерка стала говорити про мир із Росією. Та якою ціною дістанеться цей мир? Лишень оберненням світу на сталінську колонію. Німці категорично проти влади Меркель та хочуть нового зовнішнього курсу — всі хочуть аби Європа стала обороняти Київ від російської агресії. Американці закликають своїх лідерів повстати проти сталінізмута почати виганяти росіян із Азії. Навіть китайці, котрі традиційно мовчать та виконують накази із верху стали кричати про репресії сталіністів, котрі хочуть вичавити із нещасних душі.

Далі. Росіяни стали бачити що Путін не уміє вести перемовини зі світом і що світ стає єдиним у своїх намаганнях звільнити Європу та Азію від тиранчіних щупальців Берії. Навіть азіати стали кричати про морок та про тотальну бідність. Всі хочуть іти до Вашингтона — всі хочуть аби російське пекло було спалене. Це час нової можливості почати знищувати російських тиранів та увести норми моралі та свободи слова. Світ став уважно спостерігати як Захід прагне деактивувати російських найманців та почати стріляти в російських терористів. Росіяни це раби, що хочуть аби світ став рабами рабів. І світ пране почати звільнятися від тотальної російської пропаганди що прагне звести із розуму людство.

Світ. Всі стали розуміти що треба почати активно діяти аби перемогти російських чекістів. Всі хочуть звільнитися від ганебного рабства, коли немає більше змоги терпіти російські авантюри та проекти по знищенню розуму людини. Люди стали кричати про репресії та про смерть котрі несуть сталіністи. Чекісти хочуть мовчання — та ми виходимо на майдани та стали більше не боятися цих виродків. Світ виходить на революції проти Москви аби зберегти свою ідентичність та культуру та знову почати воскресіння ери великої демократії...