Так, росіяни по суті стали вбивцями та злочинцями — адже: це  ж вони дозволили Путіну нас грабувати та вбивати. Мітингів проти війни немає — а значить це самі люди хочуть цієї війни, підтримуючи владу.

Також це певне усвідомлення того що Кремль прагне не просто поділу світу — він прагне нової Ялти. Тоді Рузвельт віддав Москві Польщу та Україну. Зараз немає таких необдуманих кроків — але: є певне відчуття того що треба зупинити монстра.

Далі це спроби зупинити війну — так, багато хто прагне продовження цього кровопролитя аби якось навчати та карати. Але — більшість уже не можуть терпіти цього жаху: є люди для котрих життя має значення.

Також це мир у світі. Немає ніяких протестів проти війни — всі хочуть аби Землю та світ знищили ядерними ракетами. Все це наче правда — але є і інші думки: це спроби помирити сторони аби зупинити вбивство мирного населення.

Також це певні думки про стабільність та розвиток. Є дуже багато структур котрі хочуть аби люди могли жити мирно та еволюціонувати. Це все мертве — там немає взагалі нікого хто би хотів забезпечити співжиття: люди вбивають одне одного аби зупинити цю смерть духа на Землі.

І останнє. Багато хто із мудреців говорив що смерть душі це жах, більший за смерть тіла набагато. Так ось, зараз вдібувається смерть душі. Вслід за цим почнеться смерть всього світу що буде знищений та спалений. І Росія не одна прагне кінця днів — Вашингтон також хоче тотальної війни всіх проти всіх.