Варто дуже багато писати про встановлення в Україні диктатури рептилоїдів. Зеленський рептилоїд — і його «друзі» вже наказують йому брати під контроль державу, виганяючи всіх із влади: система стримувань та противаг зруйнована, в нашого президента більше влади нід мав Янукович від котрого він мало чим відрізняється.

Зеленський зрозумів що політика це корупція та грабіжництво та став служити Ротшильдам аби сколотити статки більші ніж в Путіна. Так, варто гооврити що Ротшильди вже вкрали сотні мільярдів доларів на цій війні — і більше того: війна це завше можливість виграти ситуацію на тіньових перемовинах, диктуючи порядок денний як це робить диявол Яхве Путін.

Також. Наш президент встановив контроль над медіа вигнавши олігархів та вкравши у них телеканали та сайти. І далі — це встановлення так званої «європейської» диктатури рептилоїдів коли тобі дають авто якщо ти можеш зрадити свій народ та працювати агентом на них. Далі — це тотальне розкрадання всіх бюджетів та вимагання рекетом віддати бізнес, в принципі те саме що і процвітає в Європі.

Також. Варто нагадати що ми думали про Януковича як проти доброго царя — всі побачили що із цього вийшло: те саме буде і зараз — Зеленський тотально грабує весь бюджет України, передаючи рептилоїдам наш золото-валютний резерв, а потім після того як всі підуть на війну можна буде зіграти роль «звільнителя» по телебаченню — і швидко вкрасти всі корпорації та підкупити держчиновників котрі накажуть своїм партіям «догоджати кормильцю».