CreditHub склав рейтинг мікропозик, які схвалюють майже 100% заявок. Всі МФО працюють в онлайн-режимі, анкети миттєво аналізує спеціальна програма без перевірки людиною. Мікрокредити видаються цілодобово і практично без відмов. Компанії з нашого списку які готові надати вам безвідмовні кредити: 

https://mfo24.info/list-mfo-organi/

Ось які мікропозики дають без відмови:

Стовідсоткової гарантії отримання грошей ніхто не дасть, тому що все залежить від ряду нюансів, але відсоток схвалення в цих МФО набагато вище, ніж у багатьох інших і багаторазово вище, ніж в банках.

Це пов'язано з мінімальними вимогами до позичальника.

Зокрема, ці організації вимагають, щоб клієнт був громадянином України з паспортом, де є відмітка про постійну реєстрацію на території країни. Це єдине обов'язкова вимога. Відмовляють дуже рідко.

Взяти мікропозик зі 100% схваленням можна наступним чином:

  1. На порталі вибрати кілька найбільш привабливих МФО (якщо це будуть невідомі або нові компанії — тим краще, часто вони готові надати найвигідніші умови); Список нових онлайн кредитів на банківську карту без відмов 24/7: https://mfo24.info/novi-mfo-ua/
  2. Вказати необхідні суму і термін дії договору;
  3. Прикріпити банківську карту до особистого кабінету для проходження верифікації особистості;
  4. Заповнити анкету і надати скан паспорта;
  5. Дочекатися відповіді від МФО і отримати гроші.

Важливо вказати бажаний спосіб перерахування мікропозик. В іншому випадку транзакція відбудеться на банківську карту, яка прикріплена до особистого кабінету. Це єдиний спосіб отримання грошей без комісії.

Якщо позитивну відповідь прийшов відразу від декількох компаній, то варто вибрати ту, співпраця з якою найбільш вигідно.

Подавати заявку відразу в велику кількість МФО — найбільш простий і гарантований спосіб оформити мікропозик. Навіть якщо десь відмовлять, то більшість компаній дадуть схвалення сто відсотків.

Основні переваги співпраці з МФО і правила вибору кращої

Вибрати єдину МФО і постійно працювати з нею набагато вигідніше звернення кожного разу в нову фірму. Якщо користуватися мікропозик без прострочень, то кожна наступна заявка гарантовано буде отримувати схвалення і ви 100% не отримаєте відмову.

Програма лояльності робить співпрацю з однією МФО максимально вигідним. З кожним новим кредитом відсоток за користування грошима зменшується а терміни і доступні суми зростають.

Тому треба уважно підходити до вибору МФО.

Аналіз треба робити на підставі базової ставки і умов програми лояльності. На CreditHub доступні максимально докладні відомості по кожній мікрофінансової компанії, з якою ми співпрацюємо.

Залежно від фірми, постійні клієнти можуть отримувати безкоштовну пролонгацію, мікропозики без відсотків на кілька днів, процентну ставку від 0,1% в день і ряд інших переваг.