Американський сенатор Джон Маккейн — велика людина та справжній друг України, дуже влучно назвав Російську Федерацію «бензоколонкою, що прикидається країною». Це через те, що переважну, критичну більшість своїх прибутків ця тоталітарна країна отримує від продажу нафти та газу. І крім цього, РФ нічого іншого, що було б цінним та популярним у світі, не виробляє. Навпаки — більшість високотехнологічних товарів, таких, як усю сучасну електроніку та навіть більше — приблизно половину своїх продовольчих товарів, росіяни імпортують і дуже залежать від цього імпорту.

Здавалося б, якщо твоя країна так залежить від експорту та імпорту, ти маєш стати безпечним сусідом та надійним компаньйоном для своїх торгових партнерів. Але такому дрібному злодію, наркоторговцю та підлому агенту КДБ, як Володимир Путін, це навіть на думку не спадає. І він — від військових злочинів у Чечні до нападу на Грузію та Україну, постійно веде стрільбу на кордонах РФ. То наскільки це розумно — стріляти на бензоколонці?

Саме зараз Конгрес США та Європарламент обговорюють санкції, що потрібні для стримання агресії Росії проти України і як показало вторгнення мігрантів в Польщу, організоване Путіним та Лукашенко, проти усієї Європи. Але ці обговорення все ще тривають у той час, коли Путін вперто збирає армію для вторгнення в Україну на українських кордонах і його терористи вбивають українських військових та мирних людей на Донбасі. Санкції не можна обговорювати вічно. Їх треба застосовувати.

Такі заходи, особливо пакети так званих «пекельних»  санкцій, які включають відключення РФ від системи  SWIFT та особисті санкції проти Путіна, можуть дорого коштувати західним банкам, фінансовим установам та  компаніям. Але у сотні разів дорожче вони будуть коштувати Путіну та російській економіці.

Якщо усі санкції будуть застосовані одночасно, у РФ просто закінчаться гроші, технології та матеріали, необхідні для виробництва зброї та продовження агресії. І це не така вже і велика ціна за те, щоб зупинити війну, тероризм і масові вбивства, які путінська Росія проводить і підтримує в усьому світі.

Найбільш слабкі та вразливі місця російських терористів дуже легко перелічити. Бо прогнозовано для території, населення якої втратило будь-які моральні та етичні орієнтири та перетворилося на нацистів, що окупують і грабують чужі країни, цими слабкими місцями є гроші. Найбільш простий та найбільш дієвий список таких слабких місць — це список компаній на російській біржі ММВБ, акції яких найбільше впали у зв'язку з підготовкою агресії проти України.

В першу чергу під санкції мають потрапити найбільші джерела фінансування тероризму та війни — енергетичні компанії Путіна. Ці компанії настільки важливі для нього та усієї його терористичної імперії, що випадкових людей там немає — тільки спільники Путіна та їх призначенці. Тому і стримуватись щодо них не треба. Такими важливими для нацистів компаніями є Газпром (санкції проти нього можливі, але з обмеженнями, які б дозволили якомога менше нашкодити простим росіянам та європейським споживачам путінського газу), Лукойл, Сургутнефтегаз, Татнефть, Роснефть, Башнефть, Газпромнефть, Энел Россия, Иркутскэнерго.

Найбільш помітними для онлайн-світу будуть санкції проти цифрових компаній РФ — Ozon, VK, Яндекс, HeadHunter, іQIWI. Ці компанії є великими порушниками авторського права в усьому світі, розповсюджують російську пропаганду та дезінформацію і виконують інші завдання спеціальних служб і таємних вбивць Путіна.

За умови обмеження санкцій щодо продовольчих товарів та товарів першої необхідності найбільш помітними для пересічних росіян будуть санкції проти великих рітейлерів — Fix Price, X5 Group, Магнит.

Стратегічними джерелами фінансування як офіційного, так і тіньового корупційного бюджету Путіна є великі виробники добрив: ФосАгро, Куйбишевазот, Уралкалій, власники яких не тільки близькі до оточення Путіна, але й користуються преференціями російської влади щодо податків та експортних мит, створюючи нечесну конкуренцію, наприклад, з українськими виробниками добрив.

Логічними будуть санкції проти банків РФ, які безпосередньо фінансують російську агресію, тіньові операції Путіна та війну в Україні — Сбербанку (обмежено та дозовано, щоб зачепити не простих росіян, а тільки бандитів Путіна), банків Тінькофф, Ак Барс банку, Промсвязьбанку та ВТБ. Російські вкладники напряму від цього не постраждають, але ці банки втратять можливість співпрацювати з будь-якими міжнародними банками, і це ускладнить як внутрішні репресії, так і терористичні дії та фінансування тероризму Російською Федерацією в усьому світі.

Санкції, які заборонять співпрацю та постачання обладнання телекомунікаційним компаніям, які теж близькі до Путіна і виконують вказівки ФСБ — МТС, МегаФон та Ростелеком, будуть дійсно руйнівними для них та російської телекомунікаційної індустрії та інфраструктури. Але і тут також, за належного квотування та дозування обмежувальних заходів щодо, запчастин та ремонту обладнання, комунікації будуть працювати, поточні ремонти будуть можливі і прості росіяни не постраждають — просто припиниться інтеграція нових технологій та обладнання і одже, розвиток цих компаній.

І нарешті — дуже доречними будуть санкції проти російських виробників зброї, їх суміжників та постачальників — компаній на кшталт концерну Калашников,  Іжевського механічного заводу, Іжнефтемашу, ВАТ «Редуктор», ІЕМЗ «Купол», Іжевського радіозаводу, ЗАТ «Іжметмаш», ПАТ «Іжсталь».

Цей список компаній, назви яких забруднені грузинською, чеченською, українською кров'ю та кров'ю багатьох інших народів, можна і треба продовжувати. Рано чи пізно Російська Федерація та Путін будуть зупинені — і набагато швидше це станеться із пекельними санкціями, ніж без них. От тільки б не було надто пізно для України та багатьох українців.