Варто було тільки нагадати про свою позицію щодо вакцинації, чіпізації, шалено шкідливих веж 5G, рептилоідів та іншої гомеопатії, як одразу з'явилися експерти, які, звісно, знають усе набагато краще.

І найвбивчішим з їхніх вбивчих аргументів вони вважають такий:
Ніхто насправді не помирає від ковіду, усі помирають від пневмонії.

Хочу зауважити, що це просто стара казка від авторів таких бестселерів, як:
«Ніхто не помирає від ножового поранення, усі помирають від втрати крові».

Ось ще кілька з тієї серії:
«Ніхто не помирає від кулі, усі помирають від розриву органів».
«Ніхто не помирає від утоплення, усі помирають від нестачі кисню».
«Ніхто не помирає від гранати, усі помирають від ударної хвилі».
«Ніхто не помирає від електричного струму, усі помирають від зупинки серця».
«Ніхто не помирає від опіків, усі помирають від інфікування».
«Ніхто не помирає від ціаністого калію, усі помирають від паралічу тканин».

То навіщо ж боротися з ковідом, злочинністю, воєнною агресією, пиятикою на водоймах, службовою недбалістю, пожежами — це ж начебто не є причинами смерті. Давайте краще радісно заборонимо втрату крові, відмову органів, зупинки серця, нестачу кисню та ударні хвилі. А ще це набагато легше.

І це, до речі, саме підхід влади Зеленського — замість того, щоб проводити медичну реформу, вкладати гроші у обладнання лікарень, кисневі концентратори, тренування медиків та нормальне інформування населення про вакцинацію, вони вкрали гроші з Ковідного фонду на Великому Крадівництві, а потім давайте просто заборонимо громадянам хворіти. Будемо вводити локдауни та діяти силовими методами, примушуючи населення йти найпростішим шляхом — купувати фальшиві сертифікати.

У попередніх текстах я вже писав, звідки ростуть ноги у антиваксерського руху — вони ростуть з Росії. Путін хоче вбити якомога більше українців, тому і вкладає шалені гроші у брехливу пропаганду. Але чому багато українців так радо сприймає цю брехню? Звісно, переважна більшість населення не любить владу Зеленського (так, з результатів останніх опитувань про це вже можна впевнено казати).

Але це далеко не все. Бо є навіть багато упертих симпатиків Зеленського, які не сприйняли вакцинацію. То чому ж тоді? Оце відповіді, які найбільше спостерігається у коментарях таких людей: «недостатньо досліджено», «ніхто не знає усієї картини», «немає точної інформації», «я не знаю».

Тобто — правда надто складна, вони не потурбувались прочитати та зрозуміти, як і чому проводяться вакцинації від багатьох хвороб — не тільки ковіду. Не поцікавились тим, що таке глобальні протиепідемічні заходи, як проводиться профілактика захворювань та навіщо усе це потрібно. Реальний світ сповнений жахів для них. Життя бентежне.

А ще воно важке. Це ж треба щось робити самим, щоб запобігти хворобам. Вести здоровий спосіб життя, менше пити, менше палити, займатися спортом. Мінімум два рази піти у поліклініку для щеплення. Регулярно обстежуватися та консультуватися зі своїм сімейним лікарем. Набагато простіше повірити у брехню і нічого не робити. Типово дитячий підхід — заплющимо очі і проблема зникне. У мене є для нас рецепт: нам треба дорослішати. Як кожному окремо, так і суспільству в цілому.