Щодо статті в Українській Правді, де результати розслідувань Денисової у Бучі — ну не те щоб прямо, а так, м'яко, опосередковано, у рамках «журналістського розслідування» — назвали брехнею. З чого — вітаю вас — вже масовано скористалися кацапські політики та ЗМІ.

Так а що ви очікували від видання із претенциозною назвою «Правда»? Хто пам'ятає СРСР та підтирався відповідною газеткою з грубого паперу із серпом та молотом — має оцінити хохму.

Великі ЗМІ — це дорого, одже якщо ви не купуєте газету, її вже купив хтось інший. А той, хто фінансує видання, той і замовляє музику.

Лукашова вже багато брехала по-дрібному, а по-крупному вже мінімум п'ять разів. Про справу Свинарчуків. Про справу Шеремета. Про справу Семенченка. Про справу Стерненка. Про Денисову. Бо так, уявіть собі, «анонімні джерела» УП нічим не кращі за «анонімні джерела» Денисової. Але Денисова — омбудсмен, а УП — журнальчик олігархів, ситуативно патріотичних, але олігархів.

Лукашовій поставили задачу прикрити Зеленського щодо незрозумілого і незграбного звільнення Денисової. З чим вона, у своїй нахабній та незграбній манері, чудово впоралася. Що їй та Буча, Ірпінь — довго розбиратися. Так само і згвалтування, і те, що у нас якби війна, її не цікавить, вона не жінка, а професійна істота. «Журналіст».

А редакторці Мусаєвій так само поставили задачу прикрити Лукашову. І не треба нам тут у журнальчику Фіали-Пінчука-Притули (не тієї, а того) на п'ять сторінок виправдовувати нахабну ватну Лукашову та розпинатися про «стандарти BBC» під час війни. У вашої ватної «журналістки» замість стандартів BBC якась севгіль вийшла.

На кону не репутація Мусаєвої-Лукашової, у них її немає, вони одноразові «журналісти». На кону репутація Фіали.

Фіала початку 2019 — партнер Сороса, критик Коломойського, спонсор Вакарчука, друг Богуслаєва. Поєднання вже досить дивне, але партнерство з фондом Сороса виглядає солідно.

Фіала початку 2022 — партнер Притули (Сергія якшошо), партнер Пінчука, робить реверанси в бік Зеленського та ... здається, когось іншого, північніше, так, про всяк випадок?

Диверсифікація бізнесу називається, не кладіть усі яйця до одного кошика.

А мусаєвих-лукашових можна потім інших набрати по 100 баксів пучок ... еее, тоість по 20$ за пост.