Голова Служби безпеки України Іван Баканов прокоментував нову підозру нардепу від «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку. Він зазначив, що топполітики України возили терористам валізи з грошима, поки українці збирали кошти для допомоги Збройним Силам України:

https://incident.obozrevatel.com/ukr/crime/bakanov-pro-pidozru-medvedchuku-poki-vsi-dopomagali-zsu-toppolitiki-vozili-teroristam-valizi-z-groshima.htm

Медведчук, безперечно, ворог і має сидіти у в'язниці. Але не вам, пане Баканов, проголошувати гучні заяви, відволікаючи нашу увагу від офшорних афер Зеленського та Коломойського. Ви, як спільник та один з головних організаторів цих афер, маєте до Зеленського, Коломойського та братів Шефірів у цій в'язниці приєднатися.

Бо поки усі допомагали ЗСУ, Віктор Медведчук, Володимир Зеленський та Іван Баканов допомагали терористам.

Зеленський досі отримує гроші з Росії за свої серіали і платить податки Путіну, з яких Путін фінансує війну з Україною:

https://news.obozrevatel.com/show/people/v-rossii-pokazhut-esche-odin-serial-kvartala-95-video.htm

https://uainfo.org/blognews/1621332294-bereza-zelenskiy-smog-zarabotat-za-god-bolshe-chem-bayden-.html

Іван Баканов відкрив центральну офшорну фірму Davegra Limited, що була головним власником офшорів Зеленського на Віргінських островах:

https://uainfo.org/blognews/1633288557-ofshorni-firmi-zelenskogo-ta-yogo-soratnikiv-mozhut-buti.html

Офшорні фірми допомагали і допомагають Зеленському не платити податки в Україні, допомагаючи українській армії. Натомість Зеленський та Баканов платять податки з прибутку на своїх серіалах у бюджет РФ, допомагаючи вбивати українців.

Ні, ми не будемо дякувати вам за вашу допомогу, пане Іване. Напишіть Путіну — нехай він вам за вашу щедру допомогу грошима вишле почесну грамоту чи що.