Арсен Аваков написав заяву про відставку.

https://www.unian.ua/politics/avakov-podav-zayavu-...

На його місце Зеленський висунув голову комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського. Фракція «Слуга народу» цю кандидатуру підтримала. Голосування за відставку Авакова та призначення Монастирського планується в кінці тижня.

60ede4e038969.jpeg

Монастирський — депутат зі «Слуги народу», колишній помічник Антона Геращенка, кращий друг Венедиктової та її «касти недоторканих». Це людина з ватного аваківського гадюшника — «Українського інституту майбутнього».

Засновники «Інституту» — горезвісний Юрій Романенко з його ватною «Хвилею», що вже остаточно злетіла з котушок, та Віктор Андрусів, герой нещодавніх скандалів з Євгенією Кулебою та каналом ATR.

Щоб зрозуміти, що це за кубло, достатньо прочитати одну-єдину статтю Андрусіва:

«Оголошення Україною дефолту може сприяти подальшому економічному зростанню, вважає виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів.»

https://ua.interfax.com.ua/news/economic/589745.ht...

Вибачте за ватний «Інтерфакс» — але такі особи, як Андрусів, воліють давати інтерв'ю саме таким мутним виданням.

Дуже добре, що Авакова нарешті позбулися, але не дуже тішить, що агент ФСБ Єрмак таки переміг і на місця аваківської команди прийдуть ще більші негідники.

60ede68bab29b.jpg

Судячи з того, що Деніс Анатолійович рівно нічого з себе не представляє — це чергова маріонетка, така сама, як Шмигаль, яка буде робити те, що скаже Єрмак.

Сам Єрмак наполегливо домовляється про зустріч Зеленського із Путіним. Ватний реванш продовжується.

Але про це ми почнемо думати завтра. А сьогодні велике свято.

Поборемо!