Українців не треба захищати від української мови, від ЄС і від НАТО.

Українська мова, країни Європи і НАТО не вбивають українців. Українців вбиває Росія. За останні 6 років, тисячі українців загинули від російського спецназу і армії, російських найманців і російської зброї.

Війна закінчиться не тоді, коли українці перестануть стріляти у відповідь на російську агресію, зроблять другою державною російську мову, чи відмовляться від руху України в Європу і НАТО. А тоді, коли українські політики перестануть робити провокаційні заяви заради дешевого політичного піару і на догоду Путіну. Зеленський, Разумков, Стефанчук, Єрмак волею випадку є, з дозволу сказати, «державними мужами» України найвищого ешелону. Їхні хаотичні, неузгоджені і неоднозначні заяви дезорганізують роботу наших дипломатичних служб і представників на міжнародних майданчиках (почитайте їхні відгуки), руйнують довіру до України наших закордонних партнерів, заохочують Росію до продовження і посилення агресії, разом з нею провокують протистояння, хаос і безлад всередині нашої країни.

Було б добре, якби ці панове поїхали захищати Україну на нульову лінію, зі зброєю в руках, хоча б на кілька місяців. Кілька місяців в окопах під обстрілами великокаліберної зброї, забороненої Мінськом, допоможуть їм розібратись, хто є ворогом України і від кого її треба захищати.

Цим «державним мужам» України треба визначитися, чи є у них Батьківщина, і що це для них означає. Чи є Україна їхньою Батьківщиною, чи для них це просто ситуативна територія для прокорму?

Країна «Какаяразніца» не може бути Батьківщиною ні для кого. А справжні державні мужі хаос і безлад в своїй країні не сіють.

І ще раз: Українців не треба захищати від української мови, ЄС і НАТО!

Досвід сусідів показує: Що більше в Україні буде української мови, української церкви, ЄС і НАТО, що більше України буде в головах українців, тим менше сюди пхатиметься Росія і тим менше у нас буде смертей і руйнувань.