Пора прокидатися

Стаття була написана перед першим туром і розсилалася електронною поштою. В мережу викладаю вперше.

Дорогі Українці, білі і пухнасті, прокидайтеся вже!

«Уже не ріки, вже моря в твій берег хлюпають, народе мій» (Василь Стус)

Ми станем нормально жити, лише коли матимем повноцінну державу, і приймемо її, як свою країну і свою Батьківщину. Так у всіх країнах Європи, крім нас і білорусів, тому і живуть там, як люди. Ми почали будувати нормальну державу лише останні п'ять років. І вперше в історії світ починає сприймати нас серйозно. Але для більшості українців Україна й досі лишається, як «эта страна». Невідомо чия, в якій все погано, можна свинячити, і в яку от-от прийде «добрий волшебнік» і зробить нам біле і пухнасте життя. Не прийде, і не зробить, бо нема з чого. Радянський спадок ми давно проїли, а нового створили ще зовсім мало – лише робим перші кроки. Але вже робим.

Цей свій шлях треба пройти, як пройшли його чехи, поляки і прибалти. Інакше нічого не матимем, крім війни з Росією і колотнечі між собою.

А інтереси «волшебніков» – інші, і нам з того нічого не перепаде, окрім нових клопотів.

Голосуйте по дорослому.

«Та не однаково мені,
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені.» (Тарас Шевченко)

Час дорослішати

Десять років тому ми успішно заплювали Ющенка і на виборах 2010 показали владі дулю в кишені. Наша дуля привела до влади Януковича. Він, разом з нами, доїв залишки радянського спадку і здав Севастополь Росії за газ. Росія його руками доруйнувала нашу армію і СБУ і заборонила Україні зближуватися з ЄС.

Наслідки: Кривавий Майдан, загибель Сотні наших кращих синів і дочок, захоплення Росією Криму, війна на Донбасі і смерть ще 10-ти тисяч українців, розорення і позбавлення домівок ще 2-х мільйонів наших людей. Донбас на грані екологічної катастрофи. А всі ми разом збідніли в чотири рази із-за падіння гривні. Але ми ні в чому не винні, бо ми білі і пухнасті, а винен був Ющенко, який «зрадив нашу мрію».

«Два „двести“ и четыре „триста“ ежедневно — такой курс сегодняшней гривны за право быть независимыми» –пише боєць з фронту з-під Пєсок. Це ціна і нашої дулі в кишені 2010 року.

Але це не про нас, у нас майже все в порядку, і навіть є успіхи: Ми вже майже заплювали Порошенка, який, по факту, (в тому числі і власним коштом), зробив для державності України і її безпеки більше, ніж будь хто з його попередників і конкурентів за булаву.

Очікувані наслідки: На свої збройні сили Росія витрачає в 20 разів більше, ніж ми. Якщо Європа на наші справи закриє очі, Путін за кілька днів проб'є коридор в Крим і вийде на лівий берег Дніпра. Бо в Криму без Дніпровської води гаплик. Він може це зробити і в будь-який інший момент – якщо побачить, що ми вже достатньо паралізували свою владу і вона не дієздатна.

Що буде далі промовчу. Бо ми тут граємось в демократію, як малі діти, а росіяни серйозно будують імперію. Як сировина, їм потрібні і ми і наша країна. Без України імперії не буде.

Успіхів вам, дорогі Українці, білі і пухнасті!

Коміка Вам в Президенти!

З Коломойським, "1+1", «Інтером» і Росією в одній упаковці.

Це буде прикольно!

Боєць з Пєсок: «Я вас буду беречь в любом случае, вы мои сограждане. Но приглашение на голосование надо выдавать исключительно вместе с повесткой в военкомат. Тогда голосование „по приколу“ пропадет само собой»

То може давайте спершу добудуєм фундамент нашого дому, а про цяцьки в спальні потім?

Час дорослішати.

MatheiCh