Телевізійний фільм "Help" 2021 Великобританія
Цей фільм не покажуть на великих екранах ТВ, а на мою думку треба було б !Фільм про героїв кожного дня, людях які працюють з людьми похилого віку, які доживають свій вік в будинку допомоги! Окрім того, що тяжко бачити історії згасаючих людей, у кожного було своє життя, яскраве чи не дуже, щасливе чи ні, а зараз навіть не пам'ятають ким вони були раніше.
І в часи коли 2020 накрив вірус Covid-19 цих людей перевели в найнижчий пріоритет! Коли й так всі налякані та розгублені, нема захисту, нема забезпечення, ресурсів і людської допомоги! Коли влада виділяє лиш 10 відсотків на індивідуальний захист сектору соціальних послуг! І це в Британії, а що говорити про наші країни?! Страшно коли ти нікому не потрібен, коли помочі чекати не від кого, страшно помирати, і страшно знаходитися разом з помираючими, які один за одним згасають, знаючи що ти нічім їм не допоможеш! І ти один з всього персоналу, і тобі прийдеться приймати важкі рішення, просити допомоги у людини з розумовими проблемами. А коли його, щоб він не створював проблем перетворюють на «овоча», втікає з ним, щоб подарувати йому трохи звичайного життя!  Слово #help йде  через весь фільм.
Джоди Комер, багатьом може бути відомою по ролі холодної, беземоційної вбивці з серіалу «Вбиваючи Еву», обожнюю її гру психопата у цьому серіалі! В цей раз вона бездоганно чудово відіграє всі спектри емоцій, навіть тонка гра мімікою, інтонацією, фільм практично витягується на одній ролі!  Взагалі фільм в цілому про людей яких підвела система! 
«Якщо я комусь допомогла сьогодні почувати себе краще, — це вже добре!»

Друга картина «Остання дуель»
Прекрасна режисерська робота, хороша картина в цілому, реалістично та без прикрас показаного часового відрізка. Бійки за гарний кусок землі, шляхом хитрості, маніпулювання, та війни, все це є на екрані. Дух старих фільмів, 90-х без графіки.  Не розумію чому глядач не оцінив картину, у неї маленькі рейтинги. Цікава, на мій погляд, задум, те що історію показують від трьох осіб, завжди цікаво подивитися іншу сторону історії, як вона виглядала в очах інших. Чудовий чоловічий склад головних акторів, кожен на своєму місці та по  типажу. Головну ж жіночу роль грає Джоді, яка чудово передала образ жінки дворянки, начитаної, не дурної, яка допомагає мужу в справах, але зовсім обмежена у правах,- власність і  майно чоловіка! Але з якою внутрішньою гордістю та сильним стержнем! Сильний відео ряд,  акцент на обличчях коли зачитують подальшу долю її героїні Маргарити, як що її чоловік програє на дуелі. Ле Гри  так і не признав своєї вини навіть перед смертю, звиклий що можна маючи покровителів встановлювати свої правила і брати все що хочеш, будь то шматок землі чи чиясь дружина, і все тобі зійде з рук. Чоловік так і не повірив Маргариті, нам не показали їх відносин після суду, але показали Маргариту що грає на галявині зі своїм сином!