Ось де «безпека» на росії!)) Ось де «здобутки» «СВО»! )
 
«Ізраїльська авіакомпанія EL AL призупинила польоти до москви через регулярні атаки українських безпілотників.»
Ніт-ніт!) Не цапське стадо боїться літати до Ізраїлю, що було б цілком логично, адже там постійні обстріли.
А ізраїльтяни бояться літати до цапів! Ізраїльтяни, які, здавалося б, звиклі до вибухів. Але бояться, і правильно! ))
 
Тим часом, на тлі ізраїльських заяв, цапські окремі блогери обурюються тим, що їх надули!) (чи й ни новина!))
Адже пуйло колись казало, ще 25 років тому (коли його обирали), що головне його завдання на посту президента — забезпечення 100%-ої безпеки країни.
 
І про це цапи раптом згадали саме після відмови Їзраїлю від польотів до москви.
Ніби їм ззовні очі розплющили: «а на росії-то і вправду жопа»))
Ну а для путіна це схоже кінець... ;)