Як і передбачалося, ніякого мовного мітингу в Дніпрі так і не було.

Проте, на відомому всім місці, де завжди збираються міські активісти та патріоти для проведення політичних акцій, 8 березня відбудеться лесбійська тусовка на честь «Міжнародного жіночого дня».

Суть «акції» – розливання УКРАЇНСЬКОЇ національної страви… ні, не по тарілках, а на землю, на асфальт. Це, типа, в знак протесту проти «нерівноправності між жінками та чоловіками».

Чисто феміністична акція а-ля 70-х років минулого сторіччя. А заразом, цим розмальованим дівчаткам потрібно буде відпрацювати закордонні гранти, нагадуючи українцям про дуже «потрібну» і дуже «вчасну» для нашої держави лейсбо-двіжуху.

Дозволила це «шапіто» місцева влада – схоже, що «тема» їй дуже близька...

І її геть не турбує той факт, що в якості помий буде використовуватися свіжозварений УКРАЇНСЬКИЙ борщ! Не їхня то страва, і не їх справа…

Залишається зробити припущення стосовно тих, хто прийде на цю ганебну «акцію» ображених на Україну недолугих дівчаток. Чи не захоплять глядачі із собою пару хлібин, аби жбурлятися один в одного хлібними шматками на кшталт гри в «сніжки»? – як раз до пари розлитому на асфальті борщу…

Дніпровські «цінності». «Патріотизм» Форпосту-на-Дніпрі триває…

Нагадую, вкрай «важлива» акція лейсбійок із борщем має відбутися на площі біля парку ракет – місті, де зазвичай відбуваються місцеві патріотичні мітинги.

maria.solomonova
Maria Solomonova

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації