Великі війни розгортаються не тоді, коли на них чекаєш. Третя світова не почалася під час Карибської кризи, коли на неї всі чекали і готувались. Можливо, — саме тому й не почалась. Бо сторони розуміли важливість моменту і власну відповідальність перед можливим знищенням світу. І – що головне – керували процесами.

Друга світова настала тоді, коли, здавалось, Західна Європа «приспала» Німеччину. Кожен був зайнятий своїми справами, крім двох винуватців – Сталіна та Гітлера. Решта світу була розрізнена, хаотична та егоїстична.

Перша світова почалася за аналогічних умов – усі були зайняті своїми справами. Жодного контролю ситуації, хаос, ситість та егоїзм тодішніх імперій.

Ні, нова світова війна через Україну не почнеться, навіть якщо московити почнуть стискати Україну вже з трьох боків – усі ж розуміють, що вони вже й біля Волині, правда?

Просто, скажімо, накачані пропагандою русскіє вітязі вирішать повернути собі балтійські країни чи Польщу (вже коли буде повний наступ на Україну). Або коли білоруський параноїк вирішить збити якийсь літак над Литвою. Чи череда отруєнь у Великобританії дійде до королівської родини.

Їх багато – не причин, але ознак того, що наші божевільні сусіди випробовують Захід на міцність, а той програЄ. Бо Захід грає за правилами Just Business у шахи, а Росія – у Чапаєва.

Поки підсилюється Китай, розпалюється війна на Близькому Сході, а постсоціалістичні країни Європи вже потрохи б'ють у дзвони, сила Заходу зосереджена на ньому ж самому. Його зсередини роз'їдають ліві рухи BLM, боротьбисти різних мастей за права, куплені Москвою політики та переконаність владних верхівок у можливості приспати Росію.

Світ розрізнений, хаотичний та егоїстичний.

Можна починати.

---

Телеграм-канал https://t.me/kolybabloginfo