Будь-які події в Україні можна описати цитатами Леся.

В описі останніх сессій Запорізької міськради я просто поставив автозаміну слова мудила на слово депутат та слова масло на бабло та трохи додав місцевого колориту

(Мер – Буряк, його співмешканка Зайченко, партія мера «Єднання». Все інше по всій Україні зазвичай однаково)

 

На сцені стоїть президіум з мером, біля президіума стоїть купка депутатів і жде трамвая. Раптом прибігає захеканий депутат і врізується головою в кіоск. Депутат від ОПЗЖ в краденій цегейковій шапці. Што такоє? Што, спокойно ходіть нє можетє? Захеканий депутат (лежачі долі). Там бабла дохуя! всі депутати Де? Захеканий депутати. Там! (Помирає).

Вбігає другий мудило, він кулею прошиває стоячих мудил і зникає.

Мудило від ОПЗЖ в картузі (шуткує). Скорость охуєвающа.

Депутати, які стоять поруч, тупо сміються.

Депутат від  Европейської солідарності в бєлому блєстящєму пальті (впевнено і різко). Там бабладохуя!

Депутат від  Европейської солідарності в бєлому  блєстящєму пальті зникає в напрямі, в якому, по його підставі, знаходиться дохуя бабла.

Депутат від партії Шарія в спортивних штанцях з авоською. Люда, шо ми стоїмо? Щас, знаєш, скіки долбойобів набіжить? Депутат від партії Шарія в спортивних штанцях і Люда зникають. Вбігає зразу п'ять здоровенних від партії мера, вони несуть мішки, повні бабла, а в зубах у кожного стирчить по цілій пачці. Депутати насилу совають язиками, силячись його прожувать, при цьому вони противно плямкають.

Один з депутатів. Ето кайф, марожено по 20 копійок!

Всі остовпіло дивляться їм в слід і стоять, мов хворі стовбняком.

Депутат від ОПЗЖ в краденій цегейковій шапці (раптово скаженіє). За мной!

Натовп, спотикаючись, несеться за ним, чути страшенне ревіння, переходяще в жіночий зойк. Мер висовується з трибуни до половини і з заздрістю дивиться їм в слід. З того боку, де знаходиться бабло, йдуть молодцеваті депутати. У них масні їбальники, в руках вони тримають носилки. На носилках лежить дохуя бабла. Зверху, прямо на маслі, лежить іще один мудило, він блює бабломвниз.

Мер. Шо з нім такоє? Депутат. І з тобою, дєд, таке буде, єслі дохуя бабла хапанеш.

З того боку, з якого прийшли мудила, чути дике ревіння і зойки, де по де мимо кіоска швидко проносяться все нові і нові орди любителів масла. Входять Депутат від партії Шарія в спортивних штанцях і Люда, вони повзуть раком, згинаючись під маслом. В очах у них щастя.

Депутат від партії Шарія в спортивних штанцях. А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла. Люда. Якщо б знать, можно було б на тачці под'єхать. Я їбала, його так тащіть!

Входять три депутата, вони несуть депутата в бєлому блєстящему пальті, вмурованого в бабло.

Депутат від  Европейської солідарності в бєлому блєстящєму пальті. Я всіх вас їбав, подонки, сємєро на одного, фашисти прокляті!

Депутати посміхаються.

Один з депутатів. Будєш піздєть, ми тєбє і голову в бабло засунєм.

Мер. Хлопці, шо ви з ним здєлаєтє?

Депутати (регочуть). Кастріруєм нахуй.

З іншого боку до президії риссю надбігає агресивна старушка.

Агресивна старушка (до старого). Шо сідіш, старий поц?

Мер кидає на старушку іспуганий погляд. Старушка убігає, погрожуючи старому кулаком. Згинаючись під баблом, проходить на мітінг біля мерії підрозділ виховательок дитячого садку та інших бюджетниць.. За ними з куском бабла в зубах повзе Депутат від ОПЗЖ в краденій цегейковій шапці . Одна нога в нього безпорадно волочиться по асфальту.

Депутат від ОПЗЖ в краденій цегейковій шапці . Дівчата, задеріть спідниці, бабла дам. (Регоче).

Одна з вихователек мєтко жбурля чималий шматок бабла йому в голову. Депутат від ОПЗЖ в краденій цегейковій шапці  іспускає здавлений зойк і здихає. Входить дебела Зайченко з вусами, бородавками і куснем бабла під пахвою.

Зайченко (до мера). Володя, збирайся додому, сьогодні я тобі на вечерю гарненько засмажу шматочок бабла. (Помічає труп мудила, який перший приніс звістку про бабло).Володя, хто це? Буряк. Він помер. Дай йому трохи бабла, він його любив.

Опасиста жінка відрізає шматок бабла і кладе в зуби мертвому депутату.

 

Завіса.