Військова історія наскрізь пронизана пам'яттю з невід'ємним вказівником виклику безсумнівного героїчного опору ворожій навалі. Втрати примножують обсяги пам'яті, яка розпорошується у не меншій обов'язковій безлічі соціальних проблем. Ми тримаємося за пам'ять про полеглих, щоб гучніше відчувати розлоге: «Слава Україні!» з дотриманням кодексу воїнської честі, яка знімає зайві запитання без апеляції до ступеня моральної готовності суспільства сприймати жертовність як належне. Сучасна масштабність війни зашкалює вимогливістю до безпрецедентної сумлінності до воєнних внесків – гідного бажання служити з вірою і правдою народові – саме так утворюється небесна споконвічність поклоніння нелегкому шляхові безсмертних воїнів. Утворена пектораль ланкової низки героїчно полеглих утверджує «закономірну невід'ємність пам'яті» як взаємозв'язок цивільних і військових з розумінням привнесеного значення клопоту про встановлення щаблів піклування про вічний спокій нескореного на землі воїнства, що поповнило янгольські редути.
Фотовиставка «Полк Азов – Янголи Маріуполя» протягом року була представлена у багатьох містах України і у вересні вже цього року також оприлюднила іменний масштаб героїчної буттєвості обраних небесами на Софійській площі Києва. Ось так, ніби сумлінна та кривава лінія оборони Маріуполя змінилася на очевидну фото-лінію невід'ємного мудрого провидіння – виставка уславлює імена полеглих з нахилом до визнання пам'ятної ролі стійкого самовладання до останньої хвилини відданого Батьківщині життя. Можливість зазирнути у закарбовані обличчя крізь сфокусовано завмерлі, простягнуті несамовитим плаєм обурливості усміхнену виразність постатей азовців, адже для них майбутнє перетворилося на вічність – дає відчуття тривалості, бо як можна пояснити чому янголи вміють посміхатися і здебільшого без передчуття важко обірваної кінцевості.
Все ж таки варто нагадати, що виставка «Янголи Маріуполя» окрім фото-розповіді у іменах про третю окрему штурмову бригаду, також має у своїй основі змістовну мистецьку складову. Стверджена композиція почесної янгольської сфотографованої варти – продуманої перспективи розгалужених рядів, які складаються з чотирьох кутої конструкції плакатних полотнищ, викликає епопейні почуття колосальності. Проте, без надмірного піднесення і применшення виконаного здобутку героїзація доречно представлена за допомогою патріотичної символіки знову-таки без яскравого пафосу і траурної речитативності, тобто лаконічно, інформативно, з турботою про невід'ємне тривання вічної пам'яті для наступних поколінь.