Важко додати щось нове, а ось рефлексувати ніхто не забороняє.
Отже, пшику, на який багато хто очікував, не сталося. Було ще гірше — смердючий пердіж. Хоча, запрошені, серед яких зустрічалися і журналісти, гідно витримали челендж. А ось ваву під кінець вже так накрило, що він геть поплив і не контролював потік ( хотіла сказати «свідомості», але де вава, і де свідомість?) лайна.  Дивіться, діточки, до чого призводить зловживання забороненими речовинами.

На розповідь «про пірєварот» я не потрапила, а ось на те, які наслідки виховання мамай-Рімай виявилися у спілкуванні з особами, які вважали, що їхній стасус, який був підтверджений пригощанням шашликами з рук презе і коктейлями на галявині та підкріплений тим, що їх запросили на подивитися, як показують триумф демократії в їдальні, це я побачила. Лайно лізло «нєвзірая» на вік та стать інтерв'юєрів. А на що вони розраховували? Зганьбився раз, не очікуй на повагу. І ще, коли воно переходило на мову ворогів, інтонаційно копіювало пуйла і сподівалося, що схоже. Хоча, як у нас в Одесі кажуть, що це потягне лише на «єлє-єлє поц». 

Про гвинтокрил? В частині цієї цитати «...в галубом вєртальоті і бісплатна…» є усі змісти, за яке слово не візьмись.
То що робити? Як хочеться, аби знайшовся такий розумник, який би склав існуючі закони таким чином, щоб можна було вже сьогодні, не чекаючи на перше грудня, в законний спосіб позбутися цього паразиту. В позачерговій зміні влади багато викликів та загроз. Дуже сподіваюся на здоровий глузд тих сил, що готові врятувати Україну, бо їхати з неї ми не збираємося.