Одна моя кума розповідала своїм малим діточкам, що Дєд Мороз слідкує за ними за допомогою спеціального приладдя типу далекоглядної труби. Не будемо тут про куму та дитячі психічні травми, але її приладдя, як на мене, більш реальний та дієвий інструмент, ніж Вона. «Вона (система моніторингу олігархів — ред.) у разі прийняття депутатами (Закону — ред.), Готова до роботи. Вона має високий рівень захищеності. Вона досить складна і об'єднує в собі всю інформацію про всіх цих людей: де їх стан , чим вони займалися, звідки вони все взяли. і тоді буде зрозуміло, хто і де взявся » — повідомив Олексій Данілов.( РБК-Україна)

Данілов і зеКо ще не мають законного визначення олігарха, але вже мають інформацію, хто конкретно цей олігарх. 

Зацікавлені глядачі запаслися попкорном та приготувалися до нового детективного шоу, як раптом — не сіло не впало — ара! ("друг"- арм., прим. автора) Ні, ну я так не граю… Знайомі обличчя, ніфіга не ховаючись, посміхаючись один одному, ведуть світську розмову. Меджік! Це Вона, система виводить на чисту воду стосунки депутатів та їхніх керівників? Тю на вас! "Обмінялися жартами про закон про олігархів", — пояснив Арахамія свою зустріч з Коломойським на футбольному матчі. Тепер це так називається.

Отже, все, як завжди: наріду обіцянку-цяцянку, а собі неприкриті договорняки.

До речі, там ще Коля-катлєта поряд з бабцею сидів. Цікаво, він знов до церкви піде, чи доповідь до Вони надасть? Вічне питання до наших довбо(зе)бів: труси чи хрестик.