Шановні ЛСД, опануйте себе та увімкніть логіку. «Вісім років війни ми українці очікували й вимагали від наших українських керівників держави сказати світові і зокрема нашим західним партнерам те, що вчора їм в Мюнхені сказав президент України Володимир Зеленський.»(С) Мамамаядарагая, це не жартома пишуть. 
Ну, по перше, я від вави нічого не очікую. А по друге, це в котрий раз глядачі чують від вави те, що хочуть почути? Тобто, ви вважаєте, що «він навчився» нарешті? З якої такої? Просто після обрання відосики вийшли на інший рівень.Технологію навіювання знов застосовано. Вас тупо надурили. Схаменіться.
Вже можна подивитися текст промови без гундосу. Єдине, що з промови точно чується — це впевнений намір йти в презе вдруге. А брифінг, взагалі — провал. Як кажуть: однією пише, другою закреслює. Те, що він висловив свою думку, що РФ — цілий народ не зможе піти війною проти українського народу, всі почули? Нічого не нагадує? Це ж політики нас посварили, ні? Знов це гарантовано спрацьовує, кожен чує те, що бажає почути. Ану, прислухайтеся, чуєте, як граблі б'ють по лобам захоплених поціновувачів?  
І ще одна річ: вава примудрився роз'єднати патріотів, ні, не так: патріоти примудрилися роз'єднатися на тлі такої дурні — чергового виступу. Забули, що оцінюється по справах. Тепер є ті, хто вподобав промову, і ті, хто не в захваті та бачить загрози в подібних зверненнях до світу. Не кажіть, що вас не попереджали.