Чули, багато народних депутатів хочуть скласти мандати? То що, нехай пензлюють? Проти волі тримати не можна. Щось дуже просто їм це обходиться. Як народ, маю певні застереження та вимоги.

Після складання мандату чоловіки мають одразу стати до лав ЗСУ, як найкращі представники, тобто, слуги народу. Депутаткам, які не мають малолітніх дітей, теж можна щось підшукати у війську, не думаю, що вони будуть проти, зі своїм палким бажанням бути корисними людям. І не треба ото іржати, з 19 року ці люди присяглися та визначали наші долі. Вони ж саме так себе позиціонували, ніхто не відмовився з причини усвідомлення своєї неспроможності? Отож! Але це другий крок.

 Першим кроком до звільнення втомлених від опікування державою депутатів, я б запропонувала наступне: порівняти статки у вигляді рухомого та нерухомого майна, здобуті за час служіння народу, на відповідність депутатській зарплатні. Різницю відмінусувати та передати на користь ЗСУ. Жорстко? А що робити? У нас війна, і якщо чесно, то це ті кошти, які мали б прямо потрапити на захист країни. І це найменше, що можуть зробити відказники, аби від них, хоч якась, користь була.