Йой! Рейтинг падає?

Сподіваюся, що егоїзм (читай — жлобство), заздрість та жадібність, притаманні простому наріду, спрацюють проти зелених так само, як спрацювали проти ЄС. Класичне «За що боролися, на те і напоролися» неминуче наближується з рефреном «офшор-офшор». 

Коли у хату підкралася скрута, вже не так важливо як звуть того, в кого «треба все  відібрати та поділити» (С). Тим більше, що зерня заздрісті до власників офшорів були ретельно взрощені до махрової ненависті саме довбо(зе)бами™, що ще раз підкреслює відсутність далекоглядності. Ось і бачимо, що брак освіти та виховання не те що не сприяє протриматися при владі, а лише погіршує стан справ. Прірва, в яку котиться зелена шобла на чолі з презе була передбачувана. Якщо «усі президенти», а не фахівці найвищого гатунку, тоді глибока дупа неминуча. Всім. 

Коли ваві обіцяли гроші, не попередили, що потрібно буде мати справу з  хитро мудрою машиною управління чималенької держави, де «просто порєшать», як в своїй фірмі, не вийде? Хто б спитав у вави, яку книжку він читав і коли. Ні, не крайню, а взагалі, та з початку і до кінця? Добре, це я так, для лірики.

В останньому інтерв'ю презе сам згадує про те, що він спочатку так і взявся — вирішувати дрібні, як на нього, питання шкіл, лікарень і т.і. Аж потім збагнув, що потрібна стратегія. А кого влаштовує, що він навчається на наших проблемах? За ті гроші, що ми йому поклали, має бути спеціаліст своєї справи, а не ось це все.

Так і вийшло, що бути хитродупим — мало, про що так невпинно стверджували притомні громадяни. А прості пересечні на те і є простими: якщо ти багатий та ще й з офшорами, ми тебе більше не любимо.