Крізь штучні вікна совкової «мімішної» квартири на нас дивляться очі загиблих за Незалежність. Дуже кортить знати ім'я цього «затєйніка», який тупо скористався відомою ідеєю, за якою створюється шоу Олімпійських Ігор. Але яке відношення має до цього святкування тридцятиліття Української Незалежності? Зрозуміло, що наша історія довга та різноманітна, але 30 років тому, українці підняли свій жовто-блакитний прапор, прийнявши в серце ідеї та настанови попередніх поколінь саме бійців за Незалежність. Ідею, наснагу на досягнення цілі, звитягу героїв, які за це поклали свої життя. Холодної зими жорстокого 2014 до цих героїв долучилася Небесна Сотня.

                           

Ось про що наше свято. Якого такого починати з Трипілля, хатка якого теж залучена до ілюстрації отримання Незалежності? Про що вона? А що принесли задля виборювання Незалежності ці кляті, курва, «мімішні» автомати з газованої водою (між ними дуже не вистачає пики мертвечука, скажіть?), які стояли серед вулиць, саме в той час, коли радянська влада кидала за грати, катувала та вбивала борців за українську Незалежність? 

                           

Невже нашій країні бракує справжніх митців, які в серці своєму несуть ідею Незалежності? Той, хто ніц не розуміє, чому не можна порсатися на Алеї Небесної Сотні, я хочу знати його ім'я, щоб те, що ми кажемо, мало конкретну адресу. Людина, для якої Незалежність України лише можливість отримати платню за дешевий (хоча, це ще треба буде перевірити) плагіат, не розуміюча глибинний зміст боротьби українського народу, який, відстоючи свою самоідентифікацію, торує шлях до Незалежності, така людина — дрібний смердючий малорос, серце якого гріють спогади про довбаний совок. 

 

Тож, повідомьте, хто саме це вигадав і скільки наших грошей за це виклали довбо(зе)би? Щоб більше ніколи, чуєте, ніколи не підпускати й близько таких до святих та сакральних українських речей.