Справа така, що зловтішатися язик не повертається. Сьогодні з одеських новин дізналася, що: «На вулиці опинились 160 сімей військових у відставці та тих, хто боронить країну на фронті.»- повідомляє culturemeter.od.ua

 Гуртожиток, в якому вони мешкали, пошкодила йр. І що вирішила влада? Я зараз здивую…" влада вирішила не витрачати гроші на відновлення аварійної будівлі, а просто знести її." Тобто, родини військових, які зараз на фронті, опинилися просто голого неба і вимушені шукати собі орендоване житло, тому що місто не має для них вільних приміщень. При тому, що будівництво в місті триває попри війну. Ми ж щосуботи виходимо на протести щодо витрат на ремонт суду, купівлю задорогих ялинок і іншу прутню, на які місцева влада має гроші. Сумно, дуже сумно усвідомлювати, що ми всі покинуті напризволяще тими, хто отримав народний мандат витрачати наші гроші. 

Чи варто нагадати, як, починаючи з 2015 року, виділялися гроші на квартири військовим, в багатьох областях  було розпочато будівництво. Ми бачили, як родини їх отримували. На всіх одразу не вистачило, зрозуміло. Тому що треба було ще й саму Армію відбудовувати і не тільки. На фоні того, що місцеві князьки люто пручалися.

Настав сумнозвісний 19 рік. Я пам'ятаю, як незручно вийшло, коли маладой презедент пообіцяв звільненим морякам квартири в Одесі, а купити їх був змушений Пінчук. Але то таке, внутрішні договорняки. Життя військових, більшість з яких обрали собі верховним головнокомандувачем нове обличчя, різко пішло вгору, хіба ні? По зарплатні затримок не було? А харчування як покращилося!

 06.12.2021 у день 30-річчя ЗСУ Зеленський заявив, що у 2022 році всі ветерани, які потребують житла, отримають квартири. "А відразу після цього почнемо такий самий процес для всіх наших військовослужбовців. Ми пишаємося ними всіма", — заявив презе. Це можна було обіцяти сміливо, бо він напевно знав, що не доведеться тримати слово, бо вже багато разів був попереджений, що насувається неминуче вторгнення. І не до квартир буде військовим. Сьогодні вони, навіть, права не мають на протести. Сказати, що гірко — нічого не сказати. Ми знаємо, що гроші є. Але вони призначені на крадівництво. Компенсації за оренду житла отримують лише наші самі найдорожчі народні депутати. А військовими вони пишаються.